Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOZMANA 88 COM SRL
Cod unic de înregistrare7807432 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ06/445/1995
EUIDROONRC.J06/445/1995
Data înființării23.10.1995 - 30 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaIntr. Castanului nr. 3, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
84.330
Profit (Lei)
12.727
Număr angajați
1
Vechime
30 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.330 | 12.727 | 1.061 | 64.405 | 0 | 43.605 | -20.800 | 1 |
| 2024 | 78.370 | -22.019 | -1.835 | 65.236 | 0 | 31.710 | -33.526 | 2 |
| 2023 | 49.995 | 49.564 | 4.130 | 29.084 | 0 | 67.141 | 38.057 | 1 |
| 2022 | 88.125 | 34.233 | 2.853 | 45.705 | 0 | 34.198 | -11.507 | 1 |
| 2021 | 79.110 | 0 | 0 | 69.770 | 0 | 24.030 | -45.740 | 1 |
| 2020 | 60.625 | 419 | 35 | 56.618 | 0 | 18.307 | -38.311 | 1 |
| 2019 | 137.976 | 14.386 | 1.199 | 85.336 | 0 | 46.606 | -38.730 | 2 |
| 2018 | 88.836 | 18.241 | 1.520 | 101.821 | 0 | 48.705 | -53.116 | 1 |
| 2017 | 80.968 | 8.926 | 744 | 135.248 | 0 | 55.173 | -80.075 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-61.19%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
1.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-61.19%
Profit net per salariat
12.727 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.09% | -28.1% | 99.14% | 38.85% | 0% | 0.69% | 10.43% | 20.53% | 11.02% |
| Marjă profit brut | 16.09% | 0% | 100.12% | 40.88% | 0% | 1.59% | 11.43% | 21.53% | 12.02% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -61.19% | 65.68% | 100% | -297.5% | 0% | -1.09% | -37.14% | -34.34% | -11.15% |
| Profit net per salariat | 12.727 Lei | -11.010 Lei | 49.564 Lei | 34.233 Lei | 0 Lei | 419 Lei | 7.193 Lei | 18.241 Lei | 8.926 Lei |
Viteza rotație active
1.93
Viteza rotație stocuri
3.3
Durata medie încasare creanțe
4.93 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.93 | 2.47 | 0.74 | 2.58 | 3.29 | 3.31 | 2.96 | 1.82 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 3.3 | 3.11 | 1.5 | 1.39 | 1.81 | 1.65 | 3.73 | 2.04 | 1.53 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.93 zile | 14.83 zile | 96.95 zile | -179.05 zile | -202.47 zile | -168.53 zile | 2.45 zile | 7.12 zile | 8.95 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 84.330 Lei | 39.185 Lei | 49.995 Lei | 88.125 Lei | 79.110 Lei | 60.625 Lei | 68.988 Lei | 88.836 Lei | 80.968 Lei |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.28
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 0.49 | 2.31 | 0.75 | 0.34 | 0.32 | 0.55 | 0.48 | 0.41 |
| Lichiditate imediată | 0.28 | 0.1 | 1.17 | -0.63 | -0.28 | -0.32 | 0.11 | 0.05 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro