Companie
Detalii identificare
Nume firmăFLAVION IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare7978700 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2301/1995
EUIDROONRC.J12/2301/1995
Data înființării21.12.1995 - 30 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaBucovina nr. 1, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.335
Profit (Lei)
-37.646
Număr angajați
0
Vechime
30 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.335 | -37.646 | -3.137 | 214.595 | 152.458 | 145.582 | -40.117 | 0 |
| 2024 | 9.557 | -27.580 | -2.298 | 38.000 | 28.167 | 152.111 | -2.471 | 0 |
| 2023 | 28.799 | -2.708 | -226 | 0 | 0 | 23.851 | 25.109 | 0 |
| 2022 | 46.840 | 25.157 | 2.096 | 844 | 0 | 27.980 | 27.817 | 0 |
| 2021 | 40.148 | 16.052 | 1.338 | 323 | 2.128 | 93.054 | 94.859 | 1 |
| 2020 | 52.538 | 13.813 | 1.151 | 0 | 4.966 | 73.841 | 78.807 | 0 |
| 2019 | 38.223 | 0 | 0 | 2.130 | 7.804 | 59.320 | 64.994 | 1 |
| 2018 | 70.954 | 10.803 | 900 | 3.877 | 0 | 74.902 | 71.403 | 1 |
| 2017 | 66.525 | 13.800 | 1.150 | 2.802 | 0 | 62.610 | 60.600 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2819.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93.84%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2819.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93.84%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2819.93% | -288.58% | -9.4% | 53.71% | 39.98% | 26.29% | 0% | 15.23% | 20.74% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 55.64% | 40.51% | 28.48% | 0% | 16.23% | 23.74% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 93.84% | 100% | -10.78% | 90.44% | 16.92% | 17.53% | 0% | 15.13% | 22.77% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 16.052 Lei | n/a | 0 Lei | 10.803 Lei | 13.800 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
39739.61 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.05 | 1.21 | 1.67 | 0.42 | 0.67 | 0.57 | 0.95 | 1.06 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 39739.61 zile | 5551.15 zile | 0 zile | 0.28 zile | 0.33 zile | 507.16 zile | 0.65 zile | 0.35 zile | 0.38 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 40.148 Lei | n/a | 38.223 Lei | 70.954 Lei | 66.525 Lei |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.68
Pondere active imobilizate
51.15%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 4 | 0 | 33.15 | 288.09 | 0 | 27.85 | 19.32 | 22.34 |
| Lichiditate imediată | 0.68 | 4 | 0 | 33.15 | 288.09 | 0 | 27.85 | 19.32 | 22.34 |
| Pondere active imobilizate | 51.15% | 15.62% | 0% | 0% | 2.24% | 6.3% | 11.63% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 48.85% | 84.38% | 100% | 100% | 97.76% | 93.7% | 88.37% | 100% | 100% |
©Firme.ro