Companie
Detalii identificare
Nume firmăCADMUS IMPEX S.R.L.
Cod unic de înregistrare8126153 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1995001117244
EUIDROONRC.J1995001117244
Data înființării16.02.1996 - 30 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaB-Dul Traian nr. 22, Baia Mare, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
28.250
Profit (Lei)
8.346
Număr angajați
0
Vechime
30 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 28.250 | 8.346 | 696 | 112.261 | 0 | 5.087 | -86.049 | 0 |
| 2024 | 26.445 | 5.667 | 472 | 127.814 | 0 | 5.649 | -94.395 | 0 |
| 2023 | 21.923 | 3.527 | 294 | 133.653 | 90 | 5.731 | -100.062 | 0 |
| 2022 | 19.579 | 10.976 | 915 | 136.300 | 90 | 4.852 | -103.588 | 0 |
| 2021 | 20.585 | 15.682 | 1.307 | 146.452 | 90 | 4.028 | -114.564 | 0 |
| 2020 | 18.670 | 12.205 | 1.017 | 162.695 | 90 | 4.588 | -130.247 | 0 |
| 2019 | 23.803 | 11.198 | 933 | 177.390 | 90 | 7.078 | -142.452 | 0 |
| 2018 | 35.268 | 21.108 | 1.759 | 186.723 | 90 | 5.213 | -153.650 | 1 |
| 2017 | 24.529 | 0 | 0 | 204.859 | 90 | 2.241 | -174.758 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
29.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9.7%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
5.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
29.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9.7%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 29.54% | 21.43% | 16.09% | 56.06% | 76.18% | 65.37% | 47.04% | 59.85% | 0% |
| Marjă profit brut | 35.17% | 25.51% | 19.15% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -9.7% | -6% | -3.52% | -10.6% | -13.69% | -9.37% | -7.86% | -13.74% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 21.108 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
5.55
Viteza rotație stocuri
7.04
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 5.55 | 4.68 | 3.77 | 3.96 | 5 | 3.99 | 3.32 | 6.65 | 10.52 |
| Viteza rotație stocuri | 7.04 | 6.59 | 5.46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 35.268 Lei | 24.529 Lei |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.03 | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.03 | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 1.55% | 1.82% | 2.19% | 1.92% | 1.26% | 1.7% | 3.86% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 98.45% | 98.18% | 97.81% | 98.08% | 98.74% | 98.3% | 96.14% |
©Firme.ro