Companie
Detalii identificare
Nume firmăDOR MARY SERV SRL
Cod unic de înregistrare RO 8192807 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/74/1996
EUIDROONRC.J21/74/1996
Data înființării05.03.1996 - 30 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1091
Această clasă include:
-fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă, inclusiv concentrate şi suplimente -pregătirea preparatelor alimentare simple pentru hrana animalelor de fermă
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de tratare a deşeurilor de la abatoare pentru a obţine preparate destinate hranei animalelor Această clasă exclude: -producţia de făină de peşte pentru hrana animalelor,
1020 -producţia turtelor de seminţe,
1041 -activităţi din care rezultă produse secundare utilizabile ca hrană pentru animale, fără tratare specială, de exemplu seminţe de oleaginoase,
1041, deşeuri din activitatea de morărit,
1061, etc.
-fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă, inclusiv concentrate şi suplimente -pregătirea preparatelor alimentare simple pentru hrana animalelor de fermă
Această clasă include de asemenea:
-activitatea de tratare a deşeurilor de la abatoare pentru a obţine preparate destinate hranei animalelor Această clasă exclude: -producţia de făină de peşte pentru hrana animalelor,
1020 -producţia turtelor de seminţe,
1041 -activităţi din care rezultă produse secundare utilizabile ca hrană pentru animale, fără tratare specială, de exemplu seminţe de oleaginoase,
1041, deşeuri din activitatea de morărit,
1061, etc.
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de ferma
Informații de contact
AdresaAvicola nr. 21, Manasia, Ialomiţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
240.473
Profit (Lei)
10.175
Număr angajați
1
Vechime
30 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 240.473 | 10.175 | 848 | 433.358 | 265.993 | 125.020 | -42.345 | 1 |
| 2023 | 197.800 | 0 | 0 | 422.621 | 265.841 | 104.260 | -52.520 | 1 |
| 2022 | 196.035 | 0 | 0 | 395.947 | 260.609 | 104.623 | -30.715 | 1 |
| 2021 | 191.320 | 0 | 0 | 377.040 | 260.609 | 108.169 | -8.262 | 1 |
| 2020 | 217.225 | 3.797 | 316 | 353.876 | 261.909 | 89.656 | -2.311 | 1 |
| 2019 | 214.122 | 1.109 | 92 | 330.597 | 257.770 | 66.069 | -6.108 | 1 |
| 2018 | 236.204 | 2.748 | 229 | 331.726 | 262.126 | 62.383 | -7.217 | 1 |
| 2017 | 283.080 | 2.756 | 230 | 342.940 | 268.091 | 61.090 | -9.964 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-24.03%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
0.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-24.03%
Profit net per salariat
10.175 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.23% | 0% | 0% | 0% | 1.75% | 0.52% | 1.16% | 0.97% |
| Marjă profit brut | 5.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -24.03% | 0% | 0% | 0% | -164.3% | -18.16% | -38.08% | -27.66% |
| Profit net per salariat | 10.175 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.797 Lei | 1.109 Lei | 2.748 Lei | 2.756 Lei |
Viteza rotație active
0.62
Viteza rotație stocuri
2.08
Durata medie încasare creanțe
10.29 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.62 | 0.53 | 0.54 | 0.52 | 0.62 | 0.66 | 0.73 | 0.86 |
| Viteza rotație stocuri | 2.08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.29 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 240.473 Lei | 197.800 Lei | 196.035 Lei | 191.320 Lei | 217.225 Lei | 214.122 Lei | 236.204 Lei | 283.080 Lei |
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
68.03%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.29 | 0.25 | 0.26 | 0.29 | 0.25 | 0.2 | 0.19 | 0.18 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.25 | 0.26 | 0.29 | 0.25 | 0.2 | 0.19 | 0.18 |
| Pondere active imobilizate | 68.03% | 71.83% | 71.35% | 70.67% | 74.5% | 79.6% | 80.78% | 81.44% |
| Pondere active circulante | 31.97% | 28.17% | 28.65% | 29.33% | 25.5% | 20.4% | 19.22% | 18.56% |
©Firme.ro