Companie
Detalii identificare
Nume firmăZEL VOX S.R.L.
Cod unic de înregistrare8268603 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/4124/1993
EUIDROONRC.J35/4124/1993
Data înființării27.03.1996 - 30 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9003
Această clasă include:
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,
2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,
3319 -producţia de filme cinematografice şi video,
5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),
9524
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,
2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,
3319 -producţia de filme cinematografice şi video,
5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),
9524
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de creatie artistica
Informații de contact
Adresastr. Martir Marius Ciopec nr. 8, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.500
Profit (Lei)
-8.740
Număr angajați
0
Vechime
30 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.500 | -8.740 | -728 | 2.933 | 859 | 5.877 | 3.803 | 0 |
| 2023 | 7.982 | 0 | 0 | 4.577 | 7.583 | 9.537 | 12.543 | 0 |
| 2022 | 18.910 | 8.491 | 708 | 2.248 | 16.101 | 2.563 | 16.416 | 1 |
| 2021 | 4.000 | 0 | 0 | 1.862 | 5.386 | 4.401 | 7.925 | 1 |
| 2020 | 600 | 0 | 0 | 23 | 8.977 | 4.558 | 13.512 | 0 |
| 2019 | 9.320 | 1.989 | 166 | 153 | 12.937 | 8.430 | 21.281 | 0 |
| 2018 | 28.678 | 7.877 | 656 | 241 | 923 | 18.544 | 19.293 | 1 |
| 2017 | 39.010 | 11.176 | 931 | 1.790 | 1.476 | 11.525 | 11.416 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-582.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-229.82%
Lichiditate curentă
2
Viteza rotație active
0.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-582.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-229.82%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -582.67% | 0% | 44.9% | 0% | 0% | 21.34% | 27.47% | 28.65% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 47.9% | 0% | 0% | 24.47% | 30.47% | 31.65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -229.82% | 0% | 51.72% | 0% | 0% | 9.35% | 40.83% | 97.9% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 8.491 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 7.877 Lei | 11.176 Lei |
Viteza rotație active
0.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.22 | 0.47 | 1.01 | 0.41 | 0.04 | 0.44 | 1.47 | 3 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 136.54 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 38.18 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 18.910 Lei | 4.000 Lei | n/a | n/a | 28.678 Lei | 39.010 Lei |
Lichiditate curentă
2
Lichiditate imediată
2
Pondere active imobilizate
12.75%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2 | 2.08 | 1.14 | 2.36 | 198.17 | 55.1 | 76.95 | 6.44 |
| Lichiditate imediată | 2 | 2.08 | 1.14 | 2.36 | 198.17 | 55.1 | 76.95 | 6.44 |
| Pondere active imobilizate | 12.75% | 44.29% | 86.27% | 55.03% | 66.32% | 60.55% | 4.74% | 11.35% |
| Pondere active circulante | 87.25% | 55.71% | 13.73% | 44.97% | 33.68% | 39.45% | 95.26% | 88.65% |
©Firme.ro