Companie
Detalii identificare
Nume firmăAGARTALA SRL
Cod unic de înregistrare8476795 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/415/1996
EUIDROONRC.J35/415/1996
Data înființării29.05.1996 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
Adresastr. 1 Decembrie nr. 88-90, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
109.416
Profit (Lei)
84.412
Număr angajați
0
Vechime
29 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.416 | 84.412 | 7.034 | 18.679 | 568 | 116.977 | 98.866 | 0 |
| 2023 | 118.708 | 101.294 | 8.441 | 2.388 | 568 | 236.147 | 234.327 | 0 |
| 2022 | 123.180 | 118.579 | 9.882 | 615 | 568 | 133.080 | 133.033 | 0 |
| 2021 | 88.395 | 84.225 | 7.019 | 608 | 567 | 766.670 | 766.629 | 0 |
| 2020 | 78.287 | 71.003 | 5.917 | 538 | 567 | 682.375 | 682.404 | 0 |
| 2019 | 130.755 | 118.875 | 9.906 | 1.458 | 567 | 612.291 | 611.400 | 1 |
| 2018 | 128.248 | 116.764 | 9.730 | 1.417 | 567 | 493.375 | 492.525 | 1 |
| 2017 | 125.787 | 115.061 | 9.588 | 1.352 | 567 | 376.546 | 375.761 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
77.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.38%
Lichiditate curentă
6.26
Viteza rotație active
0.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
77.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85.38%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 77.15% | 85.33% | 96.26% | 95.28% | 90.7% | 90.91% | 91.05% | 91.47% |
| Marjă profit brut | 91.49% | 99.26% | 98.81% | 98.28% | 93.7% | 93.92% | 94.05% | 94.47% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 85.38% | 43.23% | 89.14% | 10.99% | 10.4% | 19.44% | 23.71% | 30.62% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 118.875 Lei | 116.764 Lei | 115.061 Lei |
Viteza rotație active
0.93
Viteza rotație stocuri
61.16
Durata medie încasare creanțe
155.98 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.93 | 0.5 | 0.92 | 0.12 | 0.11 | 0.21 | 0.26 | 0.33 |
| Viteza rotație stocuri | 61.16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 155.98 zile | 567.68 zile | 187.05 zile | 2971.65 zile | 2974.54 zile | 1588.13 zile | 1262.21 zile | 60.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 130.755 Lei | 128.248 Lei | 125.787 Lei |
Lichiditate curentă
6.26
Lichiditate imediată
6.17
Pondere active imobilizate
0.48%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.26 | 98.89 | 216.39 | 1260.97 | 1268.36 | 419.95 | 348.18 | 278.51 |
| Lichiditate imediată | 6.17 | 98.89 | 216.39 | 1260.97 | 1268.36 | 419.95 | 348.18 | 278.51 |
| Pondere active imobilizate | 0.48% | 0.24% | 0.42% | 0.07% | 0.08% | 0.09% | 0.11% | 0.15% |
| Pondere active circulante | 99.52% | 99.76% | 99.58% | 99.93% | 99.92% | 99.91% | 99.89% | 99.85% |
©Firme.ro