Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRARODANA COM SRL
Cod unic de înregistrare RO 8522379 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1996000220069
EUIDROONRC.J1996000220069
Data înființării12.06.1996 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
Adresastr. Trandafirilor nr. 6, Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
31.263
Profit (Lei)
5.294
Număr angajați
2
Vechime
29 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.263 | 5.294 | 441 | 26.958 | 76.383 | 64.125 | 113.550 | 2 |
| 2023 | 10.550 | 1.222 | 102 | 5.994 | 0 | 114.250 | 108.256 | 2 |
| 2022 | 42.834 | 5.405 | 450 | 101.453 | 134.740 | 73.746 | 107.033 | 2 |
| 2021 | 85.866 | 33.889 | 2.824 | 161.493 | 162.563 | 100.558 | 101.628 | 1 |
| 2020 | 82.910 | 5.055 | 421 | 190.131 | 194.936 | 62.933 | 67.738 | 1 |
| 2019 | 67.371 | 3.991 | 333 | 240.005 | 227.308 | 75.381 | 62.684 | 1 |
| 2018 | 164.113 | 6.186 | 516 | 328.576 | 298.103 | 89.166 | 58.693 | 1 |
| 2017 | 193.983 | 1.304 | 109 | 367.120 | 335.877 | 83.750 | 52.507 | 4 |
Marja profit net
16.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.66%
Lichiditate curentă
2.38
Viteza rotație active
0.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.66%
Profit net per salariat
2.647 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.93% | 11.58% | 12.62% | 39.47% | 6.1% | 5.92% | 3.77% | 0.67% |
| Marjă profit brut | 19.94% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.66% | 1.13% | 5.05% | 33.35% | 7.46% | 6.37% | 10.54% | 2.48% |
| Profit net per salariat | 2.647 Lei | 611 Lei | 2.703 Lei | 33.889 Lei | 5.055 Lei | 3.991 Lei | 6.186 Lei | 326 Lei |
Viteza rotație active
0.22
Viteza rotație stocuri
2.48
Durata medie încasare creanțe
533.78 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.22 | 0.09 | 0.21 | 0.33 | 0.32 | 0.22 | 0.42 | 0.46 |