Companie
Detalii identificare
Nume firmăSAMPLER MUSIC SRL
Cod unic de înregistrare RO 8690860 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/1071/1996
EUIDROONRC.J08/1071/1996
Data înființării09.08.1996 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9234
Clasa CAEN 9234 cuprinde activități de spectacole diverse, care nu sunt incluse în alte categorii specifice. Aici se încadrează evenimente culturale, artistice sau de divertisment, precum spectacole de teatru, concerte, festivaluri sau expoziții.
Industrie
A
Sector92
Obiect activitateAlte activități de spectacole n.c.a.
Informații de contact
Adresastr. Bucegi, Zărneşti, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
214.000
Profit (Lei)
-330.188
Număr angajați
2
Vechime
29 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 214.000 | -330.188 | -27.516 | 678.972 | 341.933 | 98.371 | -238.668 | 2 |
| 2023 | 255.603 | 0 | 0 | 1.063.882 | 348.572 | 503.560 | -211.750 | 2 |
| 2022 | 225.641 | 0 | 0 | 1.008.629 | 396.256 | 466.102 | -146.271 | 2 |
| 2021 | 72.340 | 0 | 0 | 992.920 | 454.398 | 520.628 | -17.894 | 3 |
| 2020 | 229.448 | 0 | 0 | 903.782 | 512.740 | 588.462 | 197.420 | 3 |
| 2019 | 410.437 | 93.674 | 7.806 | 900.597 | 573.814 | 651.130 | 324.347 | 3 |
| 2018 | 452.972 | 44.363 | 3.697 | 971.441 | 371.710 | 830.403 | 230.672 | 4 |
| 2017 | 760.172 | -38.490 | -3.208 | 1.077.364 | 368.236 | 895.438 | 186.310 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-154.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
0.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-154.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-165.094 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -154.29% | 0% | 0% | 0% | 0% | 22.82% | 9.79% | -5.06% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 9.79% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 28.88% | 19.23% | -20.66% |
| Profit net per salariat | -165.094 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 31.225 Lei | 11.091 Lei | -9.623 Lei |
Viteza rotație active
0.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
5.04 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.49 | 0.3 | 0.26 | 0.07 | 0.21 | 0.34 | 0.38 | 0.6 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.04 zile | 542.71 zile | 618.06 zile | 1985.71 zile | 0 zile | 0 zile | 245.77 zile | 235.89 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 107.000 Lei | 127.802 Lei | 112.821 Lei | 24.113 Lei | 76.483 Lei | 136.812 Lei | 113.243 Lei | 190.043 Lei |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
77.66%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 0.47 | 0.46 | 0.52 | 0.65 | 0.72 | 0.85 | 0.83 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 0.47 | 0.46 | 0.52 | 0.65 | 0.72 | 0.85 | 0.83 |
| Pondere active imobilizate | 77.66% | 40.91% | 45.95% | 46.6% | 46.56% | 46.84% | 30.92% | 29.14% |
| Pondere active circulante | 22.34% | 59.09% | 54.05% | 53.4% | 53.44% | 53.16% | 69.08% | 70.86% |
©Firme.ro