Companie
Detalii identificare
Nume firmăBRIGHT STAR DISCO SRL
Cod unic de înregistrare8938711 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ05/1319/1996
EUIDROONRC.J05/1319/1996
Data înființării14.11.1996 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaArpăşel, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
34.758
Profit (Lei)
1.679
Număr angajați
0
Vechime
29 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.758 | 1.679 | 140 | 81.667 | 131 | 51.679 | -29.857 | 0 |
| 2023 | 32.498 | 0 | 0 | 60.416 | 131 | 28.750 | -31.535 | 0 |
| 2022 | 31.567 | 869 | 72 | 57.448 | 131 | 29.862 | -27.455 | 0 |
| 2021 | 71.873 | 1.031 | 86 | 56.482 | 131 | 28.026 | -28.325 | 0 |
| 2020 | 33.561 | 0 | 0 | 115.551 | 131 | 86.064 | -29.356 | 0 |
| 2019 | 43.398 | 4.808 | 401 | 117.089 | 131 | 88.432 | -28.526 | 0 |
| 2018 | 25.034 | 0 | 0 | 117.131 | 131 | 83.666 | -33.334 | 0 |
| 2017 | 32.401 | 0 | 0 | 114.000 | 131 | 80.646 | -33.223 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.62%
Lichiditate curentă
0.63
Viteza rotație active
0.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5.62%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.83% | 0% | 2.75% | 1.43% | 0% | 11.08% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.83% | 0% | 5.75% | 4.16% | 0% | 14.06% | 2.56% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -5.62% | 0% | -3.17% | -3.64% | 0% | -16.85% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.67
Viteza rotație stocuri
0.77
Durata medie încasare creanțe
12.97 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.67 | 1.13 | 1.05 | 2.55 | 0.39 | 0.49 | 0.3 | 0.4 |
| Viteza rotație stocuri | 0.77 | 1.22 | 1.12 | 2.63 | 0.49 | 0.58 | 0.3 | 0.41 |
| Durata medie încasare creanțe | 12.97 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 32.401 Lei |
Lichiditate curentă
0.63
Lichiditate imediată
0.08
Pondere active imobilizate
0.25%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.63 | 0.48 | 0.52 | 0.5 | 0.74 | 0.76 | 0.71 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 0.08 | 0.04 | 0.03 | 0.01 | 0.15 | 0.12 | 0 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 0.25% | 0.45% | 0.44% | 0.47% | 0.15% | 0.15% | 0.16% | 0.16% |
| Pondere active circulante | 99.75% | 99.55% | 99.56% | 99.53% | 99.85% | 99.85% | 99.84% | 99.84% |
©Firme.ro