Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOM IMPEX NERA SERV SRL
Cod unic de înregistrare9229459 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1624/1997
EUIDROONRC.J40/1624/1997
Data înființării07.03.1997 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Gheorghe Titeica nr. 50, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
3.175
Profit (Lei)
-195
Număr angajați
0
Vechime
29 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3.175 | -195 | -16 | 13.285 | 0 | 3 | -13.282 | 0 |
| 2023 | 9.469 | 1.355 | 113 | 13.944 | 0 | 857 | -13.087 | 0 |
| 2022 | 3.565 | 3.263 | 272 | 16.540 | 0 | 2.098 | -14.442 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 19.636 | 0 | 1.931 | -17.705 | 0 |
| 2020 | 6.999 | 0 | 0 | 19.636 | 0 | 1.931 | -17.705 | 1 |
| 2019 | 40.402 | 736 | 61 | 20.199 | 0 | 3.170 | -17.029 | 1 |
| 2018 | 45.872 | 0 | 0 | 22.119 | 0 | 1.354 | -17.765 | 1 |
| 2017 | 42.791 | 0 | 0 | 19.778 | 0 | 505 | -16.273 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-6.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.47%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
1058.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-6.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.47%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -6.14% | 14.31% | 91.53% | 0% | 0% | 1.82% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.31% | 94.53% | 0% | 0% | 4.82% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.47% | -10.35% | -22.59% | 0% | 0% | -4.32% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 736 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1058.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1058.33 | 11.05 | 1.7 | 0 | 3.62 | 12.75 | 33.88 | 84.73 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 1.85 | 0 | 3.63 | 13.84 | 34.65 | 101.4 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 6.999 Lei | 40.402 Lei | 45.872 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.06 | 0.13 | 0.1 | 0.1 | 0.16 | 0.06 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.06 | 0.01 | 0 | 0 | 0.01 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro