Companie
Detalii identificare
Nume firmăCUBLE TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 9256135 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/467/1997
EUIDROONRC.J12/467/1997
Data înființării17.03.1997 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaP-Ta Abator, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
189.977
Profit (Lei)
1.296
Număr angajați
2
Vechime
29 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 189.977 | 1.296 | 108 | 62.260 | 8.813 | 103.497 | 50.050 | 2 |
| 2023 | 177.944 | 0 | 0 | 70.750 | 96.855 | 22.649 | 48.754 | 2 |
| 2022 | 923.802 | 130.320 | 10.860 | 18.976 | 131.320 | 47.106 | 159.450 | 3 |
| 2021 | 623.502 | 57.085 | 4.757 | 245.510 | 74.912 | 229.728 | 59.130 | 3 |
| 2020 | 507.164 | 19.779 | 1.648 | 228.550 | 116.653 | 214.903 | 103.006 | 3 |
| 2019 | 515.038 | 25.463 | 2.122 | 152.346 | 106.484 | 129.089 | 83.227 | 3 |
| 2018 | 532.493 | 9.038 | 753 | 85.303 | 73.906 | 69.162 | 57.765 | 3 |
| 2017 | 409.879 | 34.941 | 2.912 | 101.066 | 94.117 | 55.676 | 48.727 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.59%
Lichiditate curentă
1.66
Viteza rotație active
1.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.59%
Profit net per salariat
648 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.68% | 0% | 14.11% | 9.16% | 3.9% | 4.94% | 1.7% | 8.52% |
| Marjă profit brut | 4% | 0% | 15.08% | 10.14% | 4.9% | 6% | 2.71% | 9.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.59% | 0% | 81.73% | 96.54% | 19.2% | 30.59% | 15.65% | 71.71% |
| Profit net per salariat | 648 Lei | 0 Lei | 43.440 Lei | 19.028 Lei | 6.593 Lei | 8.488 Lei | 3.013 Lei | 11.647 Lei |
Viteza rotație active
1.69
Viteza rotație stocuri
14.05
Durata medie încasare creanțe
24.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.69 | 1.49 | 5.18 | 2.05 | 1.53 | 2.19 | 3.72 | 2.74 |
| Viteza rotație stocuri | 14.05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 24.6 zile | 42.06 zile | 16.68 zile | 133.08 zile | 153.45 zile | 91.33 zile | 46.94 zile | 49.25 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 94.989 Lei | 88.972 Lei | 307.934 Lei | 207.834 Lei | 169.055 Lei | 171.679 Lei | 177.498 Lei | 136.626 Lei |
Lichiditate curentă
1.66
Lichiditate imediată
1.45
Pondere active imobilizate
7.85%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.66 | 0.32 | 2.48 | 0.94 | 0.94 | 0.85 | 0.81 | 0.55 |
| Lichiditate imediată | 1.45 | 0.32 | 2.48 | 0.94 | 0.94 | 0.85 | 0.81 | 0.55 |
| Pondere active imobilizate | 7.85% | 81.05% | 73.6% | 24.59% | 35.18% | 45.2% | 51.66% | 62.83% |
| Pondere active circulante | 92.15% | 18.95% | 26.4% | 75.41% | 64.82% | 54.8% | 48.34% | 37.17% |
©Firme.ro