Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIHDOR PROD IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare9361696 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1997000219338
EUIDROONRC.J1997000219338
Data înființării17.04.1997 - 29 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaBisericii nr. 1, Sat Botoşana | Comuna Botoşana, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
88.878
Profit (Lei)
9.836
Număr angajați
3
Vechime
29 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 88.878 | 9.836 | 820 | 9.293 | 0 | 37.160 | 27.867 | 3 |
| 2024 | 116.804 | -1.319 | -110 | 8.219 | 0 | 26.250 | 18.031 | 2 |
| 2023 | 69.923 | 312.350 | 26.029 | 10.957 | 0 | 45.389 | 34.432 | 3 |
| 2022 | 37.700 | 12.391 | 1.033 | 330.316 | 4.695 | 47.703 | -277.918 | 3 |
| 2021 | 32.224 | -5.022 | -419 | 325.586 | 11.471 | 23.806 | -290.309 | 3 |
| 2020 | 33.679 | 67.335 | 5.611 | 324.769 | 18.247 | 21.235 | -285.287 | 3 |
| 2019 | 48.116 | -16.311 | -1.359 | 403.928 | 25.024 | 26.282 | -352.622 | 3 |
| 2018 | 46.789 | -16.632 | -1.386 | 404.474 | 31.896 | 36.267 | -336.311 | 3 |
| 2017 | 31.500 | 15.395 | 1.283 | 400.112 | 39.380 | 41.053 | -319.679 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.3%
Lichiditate curentă
4
Viteza rotație active
2.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.3%
Profit net per salariat
3.279 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.07% | -1.13% | 446.71% | 32.87% | -15.58% | 199.93% | -33.9% | -35.55% | 48.87% |
| Marjă profit brut | 13.17% | 0.18% | 453.24% | 35.86% | 0% | 200.67% | 0% | 0% | 51.46% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 35.3% | -7.32% | 100% | -4.46% | 1.73% | -23.6% | 4.63% | 4.95% | -4.82% |
| Profit net per salariat | 3.279 Lei | -660 Lei | 104.117 Lei | 4.130 Lei | -1.674 Lei | 22.445 Lei | -5.437 Lei | -5.544 Lei | 5.132 Lei |
Viteza rotație active
2.39
Viteza rotație stocuri
2.57
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.39 | 4.45 | 1.54 | 0.72 | 0.91 | 0.85 | 0.94 | 0.69 | 0.39 |
| Viteza rotație stocuri | 2.57 | 5 | 2.98 | 1.13 | 3.11 | 4.24 | 3.62 | 2.01 | 1.12 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 109.02 zile | 122.19 zile | 142.96 zile | 136.78 zile | 95.74 zile | 98.46 zile | 146.24 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 29.626 Lei | 58.402 Lei | 23.308 Lei | 12.567 Lei | 10.741 Lei | 11.226 Lei | 16.039 Lei | 15.596 Lei | 10.500 Lei |
Lichiditate curentă
4
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4 | 3.19 | 4.14 | 0.14 | 0.07 | 0.07 | 0.07 | 0.09 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.35 | 2 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.03 | 0.03 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 8.96% | 32.52% | 46.22% | 48.77% | 46.79% | 48.96% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 91.04% | 67.48% | 53.78% | 51.23% | 53.21% | 51.04% |
©Firme.ro