Companie
Detalii identificare
Nume firmăPIANGO SRL
Cod unic de înregistrare9443915 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1997000568133
EUIDROONRC.J1997000568133
Data înființării22.05.1997 - 28 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaSoveja nr. 65, Loc. Constanţa | Municipiul Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
4.198
Profit (Lei)
-6.384
Număr angajați
0
Vechime
28 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.198 | -6.384 | -532 | 12.032 | 2.733 | 97.753 | 88.454 | 0 |
| 2024 | 18.950 | -158 | -13 | 14.747 | 2.933 | 106.652 | 94.838 | 0 |
| 2023 | 23.098 | 4.613 | 384 | 16.308 | 4.028 | 107.276 | 94.996 | 0 |
| 2022 | 30.784 | 10.507 | 876 | 11.042 | 15.728 | 85.697 | 90.383 | 0 |
| 2021 | 52.852 | 12.190 | 1.016 | 9.557 | 20.976 | 68.456 | 79.875 | 0 |
| 2020 | 72.770 | 46.382 | 3.865 | 4.858 | 0 | 72.543 | 67.685 | 1 |
| 2019 | 53.750 | 23.928 | 1.994 | 2.323 | 0 | 23.626 | 21.303 | 2 |
| 2018 | 5.530 | 0 | 0 | 2.812 | 0 | 187 | -2.625 | 1 |
| 2017 | 15.031 | 0 | 0 | 4.571 | 5.869 | 340 | 1.638 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-152.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.22%
Lichiditate curentă
8.12
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-152.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-7.22%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -152.07% | -0.83% | 19.97% | 34.13% | 23.06% | 63.74% | 44.52% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 23.78% | 37.13% | 26.07% | 66.74% | 46.89% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -7.22% | -0.17% | 4.86% | 11.62% | 15.26% | 68.53% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 46.382 Lei | 11.964 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
8305.18 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.17 | 0.21 | 0.3 | 0.59 | 1 | 2.28 | 29.57 | 2.42 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8305.18 zile | 1897.61 zile | 1556.84 zile | 1004.86 zile | 467.89 zile | 359.88 zile | 154.49 zile | 1.98 zile | 0.73 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 72.770 Lei | 26.875 Lei | 5.530 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
8.12
Lichiditate imediată
8.12
Pondere active imobilizate
2.72%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.12 | 7.23 | 6.58 | 7.76 | 7.16 | 14.93 | 10.17 | 0.07 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 8.12 | 7.23 | 6.58 | 7.76 | 7.16 | 14.93 | 10.17 | 0.07 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 2.72% | 2.68% | 3.62% | 15.51% | 23.45% | 0% | 0% | 0% | 94.52% |
| Pondere active circulante | 97.28% | 97.32% | 96.38% | 84.49% | 76.55% | 100% | 100% | 100% | 5.48% |
©Firme.ro