Companie
Detalii identificare
Nume firmăWINNER SPORT SRL
Cod unic de înregistrare RO 9766991 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1564/1997
EUIDROONRC.J12/1564/1997
Data înființării18.09.1997 - 28 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4616
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele
Informații de contact
AdresaB-Dul 1 Decembrie 1918 nr. 130, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
166.289
Profit (Lei)
40.988
Număr angajați
0
Vechime
28 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 166.289 | 40.988 | 3.416 | 362.272 | 2 | 20.790 | -341.480 | 0 |
| 2023 | 88.181 | 13.549 | 1.129 | 415.180 | 2 | 32.560 | -382.467 | 0 |
| 2022 | 110.824 | 24.190 | 2.016 | 440.117 | 2 | 43.972 | -396.016 | 0 |
| 2021 | 122.555 | 24.703 | 2.059 | 453.047 | 2 | 32.716 | -420.206 | 0 |
| 2020 | 104.694 | 0 | 0 | 506.210 | 2 | 61.166 | -444.909 | 1 |
| 2019 | 219.638 | 0 | 0 | 578.052 | 50.235 | 106.439 | -421.316 | 1 |
| 2018 | 235.406 | 0 | 0 | 552.195 | 71.764 | 105.284 | -375.026 | 3 |
| 2017 | 414.781 | 0 | 0 | 501.148 | 31 | 248.097 | -252.900 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
24.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
24.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-12%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 24.65% | 15.36% | 21.83% | 20.16% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 29.34% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -12% | -3.54% | -6.11% | -5.88% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
8
Viteza rotație stocuri
12.91
Durata medie încasare creanțe
7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8 | 2.71 | 2.52 | 3.75 | 1.71 | 1.4 | 1.33 | 1.67 |
| Viteza rotație stocuri | 12.91 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | 104.694 Lei | 219.638 Lei | 78.469 Lei | 138.260 Lei |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0.01%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.08 | 0.1 | 0.07 | 0.12 | 0.18 | 0.19 | 0.5 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.08 | 0.1 | 0.07 | 0.12 | 0.18 | 0.19 | 0.5 |
| Pondere active imobilizate | 0.01% | 0.01% | 0% | 0.01% | 0% | 32.06% | 40.53% | 0.01% |
| Pondere active circulante | 99.99% | 99.99% | 100% | 99.99% | 100% | 67.94% | 59.47% | 99.99% |
©Firme.ro