Companie
Detalii identificare
Nume firmăNASTY COM IMPEX 97 SRL
Cod unic de înregistrare RO 9822331 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/163/1997
EUIDROONRC.J52/163/1997
Data înființării08.10.1997 - 28 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaSat Poenari, Poenari, Giurgiu
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
146.380
Profit (Lei)
161
Număr angajați
0
Vechime
28 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146.380 | 161 | 13 | 1.447 | 12.247 | 27.706 | 38.707 | 0 |
| 2024 | 171.291 | 74.528 | 6.211 | 4.080 | 18.800 | 23.771 | 38.727 | 1 |
| 2023 | 142.215 | 0 | 0 | 127.961 | 54.159 | 13.369 | -35.801 | 1 |
| 2022 | 201.514 | 15.776 | 1.315 | 127.069 | 48.328 | 18.638 | -35.171 | 1 |
| 2021 | 121.998 | 0 | 0 | 132.217 | 34.453 | 21.885 | -50.947 | 1 |
| 2020 | 94.816 | 1.818 | 152 | 135.645 | 37.105 | 32.806 | -48.398 | 1 |
| 2019 | 94.270 | 0 | 0 | 128.398 | 32.384 | 28.463 | -50.216 | 1 |
| 2018 | 92.561 | 1.343 | 112 | 102.921 | 32.720 | 21.679 | -31.187 | 1 |
| 2017 | 96.453 | 1.592 | 133 | 101.843 | 31.733 | 20.245 | -32.530 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.42%
Lichiditate curentă
19.15
Viteza rotație active
3.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.42%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.11% | 43.51% | 0% | 7.83% | 0% | 1.92% | 0% | 1.45% | 1.65% |
| Marjă profit brut | 0.67% | 44.42% | 0.67% | 10.83% | 0.91% | 4.77% | 0% | 4.45% | 4.65% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.42% | 100% | 0% | -44.86% | 0% | -3.76% | 0% | -4.31% | -4.89% |
| Profit net per salariat | n/a | 74.528 Lei | 0 Lei | 15.776 Lei | 0 Lei | 1.818 Lei | 0 Lei | 1.343 Lei | 1.592 Lei |
Viteza rotație active
3.66
Viteza rotație stocuri
5.61
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.66 | 4.02 | 2.11 | 3.01 | 2.17 | 1.36 | 1.55 | 1.7 | 1.86 |
| Viteza rotație stocuri | 5.61 | 14.86 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20.95 | 20.57 | 12.86 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 18.52 zile | 28.55 zile | 29.92 zile | 64.37 zile | 119.94 zile | 90.96 zile | 66.43 zile | 38.33 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 171.291 Lei | 142.215 Lei | 201.514 Lei | 121.998 Lei | 94.816 Lei | 94.270 Lei | 92.561 Lei | 96.453 Lei |
Lichiditate curentă
19.15
Lichiditate imediată
1.13
Pondere active imobilizate
30.65%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 19.15 | 5.83 | 0.1 | 0.15 | 0.17 | 0.24 | 0.22 | 0.21 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 1.13 | 3 | 0.1 | 0.15 | 0.17 | 0.24 | 0.19 | 0.17 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 30.65% | 44.16% | 80.2% | 72.17% | 61.15% | 53.07% | 53.22% | 60.15% | 61.05% |
| Pondere active circulante | 69.35% | 55.84% | 19.8% | 27.83% | 38.85% | 46.93% | 46.78% | 39.85% | 38.95% |
©Firme.ro