Companie
Detalii identificare
Nume firmăALTAI IND S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 19277003 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/1744/2006
EUIDROONRC.J20/1744/2006
Data înființării04.12.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1399
Această clasă include:
-fabricarea de etichete, ecusoane, etc. -fabricarea de pasmanterie ornamentală: trese, ciucuri, pampoane etc. -fabricarea fetrului -fabricarea tulului şi a altor ţesături tip plasă, a dantelei şi broderiilor, în bucăţi, fâşii sau motive decorative -fabricarea altor articole textile tratate sau acoperite: calc pânzat, canava pentru utilizare în pictură, muşama şi materiale textile apretate similare, materiale acoperite cu gumă sau substanţe amilacee -fabricarea de diverse articole textile: fitiluri textile, pentru lumânări şi pentru lămpi -fabricarea benzilor de pânză sensibile la presiune -fabricarea şireturilor din materiale textile -fabricarea pufurilor pentru pudră Această clasă exclude: -fabricarea împletiturilor din pâslă pentru acoperirea pardoselilor,
1343 -fabricarea moltonului textil şi a articolelor din molton: prosoape sanitare, tampoane, etc.,
1722
-fabricarea de etichete, ecusoane, etc. -fabricarea de pasmanterie ornamentală: trese, ciucuri, pampoane etc. -fabricarea fetrului -fabricarea tulului şi a altor ţesături tip plasă, a dantelei şi broderiilor, în bucăţi, fâşii sau motive decorative -fabricarea altor articole textile tratate sau acoperite: calc pânzat, canava pentru utilizare în pictură, muşama şi materiale textile apretate similare, materiale acoperite cu gumă sau substanţe amilacee -fabricarea de diverse articole textile: fitiluri textile, pentru lumânări şi pentru lămpi -fabricarea benzilor de pânză sensibile la presiune -fabricarea şireturilor din materiale textile -fabricarea pufurilor pentru pudră Această clasă exclude: -fabricarea împletiturilor din pâslă pentru acoperirea pardoselilor,
1343 -fabricarea moltonului textil şi a articolelor din molton: prosoape sanitare, tampoane, etc.,
1722
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea produselor textile
Obiect activitateFabricarea altor articole textile n.c.a.
Informații de contact
Adresastr. Vasile Alecsandri (Între bl. 41-47), Vulcan, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.550
Profit (Lei)
-2.985
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.550 | -2.985 | -249 | 811.589 | 187.619 | 386.943 | -236.669 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 811.589 | 192.408 | 385.401 | -233.684 | 0 |
| 2022 | 5.134 | 0 | 0 | 800.076 | 197.197 | 382.720 | -219.925 | 0 |
| 2021 | 3.806 | 0 | 0 | 792.882 | 201.987 | 384.209 | -206.341 | 0 |
| 2020 | 14.040 | 0 | 0 | 785.381 | 206.776 | 385.300 | -193.231 | 0 |
| 2019 | 14.040 | 0 | 0 | 786.993 | 212.350 | 391.147 | -183.261 | 0 |
| 2018 | 17.550 | 0 | 0 | 787.508 | 217.996 | 398.321 | -170.848 | 0 |
| 2017 | 285.763 | 0 | 0 | 770.373 | 223.642 | 406.943 | -139.573 | 11 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-65.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.26%
Lichiditate curentă
0.48
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-65.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.26%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -65.6% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.26% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.01
Durata medie încasare creanțe
215.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.45 |
| Viteza rotație stocuri | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.7 |
| Durata medie încasare creanțe | 215.95 zile | 0 | 29.72 zile | 26.56 zile | 5.9 zile | 7.51 zile | 6.84 zile | 0.32 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 25.978 Lei |
Lichiditate curentă
0.48
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
32.65%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.48 | 0.47 | 0.48 | 0.48 | 0.49 | 0.5 | 0.51 | 0.53 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 32.65% | 33.3% | 34% | 34.46% | 34.92% | 35.19% | 35.37% | 35.47% |
| Pondere active circulante | 67.35% | 66.7% | 66% | 65.54% | 65.08% | 64.81% | 64.63% | 64.53% |
©Firme.ro