Companie
Detalii identificare
Nume firmăAMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.
Cod unic de înregistrare40580365 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000539058
EUIDROONRC.J2019000539058
Data înființării06.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaPocola nr. 121, Pocola, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
129.900
Profit (Lei)
15.214
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 129.900 | 15.214 | 1.268 | 99.932 | 90.761 | 130.670 | 112.631 | 1 |
| 2023 | 92.183 | 76.989 | 6.416 | 10.115 | 98.437 | 25.640 | 97.417 | 1 |
| 2022 | 40.432 | 20.228 | 1.686 | 5.201 | 94.944 | 14.826 | 20.428 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.51%
Lichiditate curentă
1.31
Viteza rotație active
0.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.51%
Profit net per salariat
15.214 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.71% | 83.52% | 50.03% |
| Marjă profit brut | 12.61% | 84.4% | 51.01% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.51% | 79.03% | 99.02% |
| Profit net per salariat | 15.214 Lei | 76.989 Lei | 20.228 Lei |
Viteza rotație active
0.59
Viteza rotație stocuri
1.37
Durata medie încasare creanțe
29.2 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.59 | 0.74 | 0.37 |
| Viteza rotație stocuri | 1.37 | 38.63 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 29.2 zile | 4.66 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 129.900 Lei | 92.183 Lei | 40.432 Lei |
Lichiditate curentă
1.31
Lichiditate imediată
0.36
Pondere active imobilizate
40.99%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.31 | 2.53 | 2.85 |
| Lichiditate imediată | 0.36 | 2.3 | 2.85 |
| Pondere active imobilizate | 40.99% | 79.34% | 86.49% |
| Pondere active circulante | 59.01% | 20.66% | 13.51% |
©Firme.ro