Companie
Detalii identificare
Nume firmăANAPET CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 19185228 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/969/2006
EUIDROONRC.J19/969/2006
Data înființării10.11.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4221
Această clasă include construcţia liniilor de distribuţie pentru transportul fluidelor şi a clădirilor şi structurilor conexe, care sunt părţi integrante din aceste sisteme. Această clasă include:
-lucrări de geniu civil pentru: -sisteme de conducte pentru transportul la mare distanţă şi sisteme locale (urbane şi/sau rurale) de conducte -construcţia conductelor magistrale de apă -sisteme de irigaţie (canale) -rezervoare -construcţia de: -sisteme de canalizare, inclusiv repararea acestora -staţii de eliminare a apelor uzate -staţii de pompare
Această clasă include de asemenea:
-forarea puţurilor de apă Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
-lucrări de geniu civil pentru: -sisteme de conducte pentru transportul la mare distanţă şi sisteme locale (urbane şi/sau rurale) de conducte -construcţia conductelor magistrale de apă -sisteme de irigaţie (canale) -rezervoare -construcţia de: -sisteme de canalizare, inclusiv repararea acestora -staţii de eliminare a apelor uzate -staţii de pompare
Această clasă include de asemenea:
-forarea puţurilor de apă Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide
Informații de contact
Adresastr. Mihail Eminescu nr. 11, Gheorgheni, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-11.417
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -11.417 | -951 | 2.100 | 5.639 | 35.814 | 39.353 | 1 |
| 2024 | 1.500 | -64.074 | -5.340 | 6.568 | 7.316 | 50.022 | 50.770 | 1 |
| 2023 | 198.635 | 0 | 0 | 29.076 | 9.792 | 133.204 | 114.844 | 2 |
| 2022 | 325.773 | 75.693 | 6.308 | 38.103 | 7.367 | 192.974 | 162.711 | 3 |
| 2021 | 224.226 | 18.208 | 1.517 | 19.994 | 4.594 | 134.397 | 119.378 | 3 |
| 2020 | 235.500 | 75.511 | 6.293 | 28.046 | 6.135 | 177.724 | 156.169 | 2 |
| 2019 | 250.079 | 13.550 | 1.129 | 11.757 | 7.675 | 134.740 | 130.658 | 4 |
| 2018 | 210.570 | 40.201 | 3.350 | 25.568 | 25.004 | 166.871 | 166.907 | 3 |
| 2017 | 181.937 | 33.642 | 2.804 | 22.153 | 47.626 | 142.479 | 168.307 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-29.01%
Lichiditate curentă
17.05
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-29.01%
Profit net per salariat
-11.417 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -4271.6% | 0% | 23.23% | 8.12% | 32.06% | 5.42% | 19.09% | 18.49% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 24.11% | 9.01% | 33.03% | 6.23% | 0% | 19.49% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -29.01% | -126.2% | 0% | 46.52% | 15.25% | 48.35% | 10.37% | 24.09% | 19.99% |
| Profit net per salariat | -11.417 Lei | -64.074 Lei | 0 Lei | 25.231 Lei | 6.069 Lei | 37.756 Lei | 3.388 Lei | 13.400 Lei | 16.821 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.03 | 1.39 | 1.63 | 1.61 | 1.28 | 1.76 | 1.1 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 3615.93 zile | 207.5 zile | 114.24 zile | 140.15 zile | 253.21 zile | 128.4 zile | 0 zile | 212.34 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 0 Lei | 1.500 Lei | 99.318 Lei | 108.591 Lei | 74.742 Lei | 117.750 Lei | 62.520 Lei | 70.190 Lei | 90.969 Lei |
Lichiditate curentă
17.05
Lichiditate imediată
17.05
Pondere active imobilizate
13.6%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 17.05 | 7.62 | 4.58 | 5.06 | 6.72 | 6.34 | 11.46 | 6.53 | 6.43 |
| Lichiditate imediată | 17.05 | 7.62 | 4.58 | 5.06 | 6.72 | 6.34 | 11.46 | 6.53 | 6.43 |
| Pondere active imobilizate | 13.6% | 12.76% | 6.85% | 3.68% | 3.31% | 3.34% | 5.39% | 13.03% | 25.05% |
| Pondere active circulante | 86.4% | 87.24% | 93.15% | 96.32% | 96.69% | 96.66% | 94.61% | 86.97% | 74.95% |
©Firme.ro