Companie
Detalii identificare
Nume firmăART ANGELO GALERY S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 16476281 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/844/2004
EUIDROONRC.J24/844/2004
Data înființării02.06.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4651
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al calculatoarelor şi echipamentelor periferice -comerţul cu ridicata al software-ului Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al componentelor electronice,
4652 -comerţul cu ridicata al echipamentelor de birou (exceptând calculatoarele şi echipamentele periferice),
4666
-comerţul cu ridicata al calculatoarelor şi echipamentelor periferice -comerţul cu ridicata al software-ului Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata al componentelor electronice,
4652 -comerţul cu ridicata al echipamentelor de birou (exceptând calculatoarele şi echipamentele periferice),
4666
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice si software- ului
Informații de contact
AdresaCopalnic, Maramureş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
87.209
Profit (Lei)
36.933
Număr angajați
0
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 87.209 | 36.933 | 3.078 | 214.414 | 0 | 28.176 | -186.238 | 0 |
| 2024 | 81.326 | 32.250 | 2.688 | 296.354 | 0 | 73.183 | -223.171 | 0 |
| 2023 | 64.413 | 199 | 17 | 321.287 | 0 | 65.866 | -255.421 | 1 |
| 2022 | 134.594 | 60.025 | 5.002 | 355.218 | 0 | 114.436 | -240.782 | 1 |
| 2021 | 87.268 | 152 | 13 | 433.684 | 0 | 132.877 | -300.807 | 1 |
| 2020 | 49.525 | 769 | 64 | 389.876 | 0 | 88.917 | -300.959 | 1 |
| 2019 | 35.857 | 0 | 0 | 383.861 | 0 | 82.133 | -301.728 | 1 |
| 2018 | 52.896 | 0 | 0 | 360.224 | 0 | 79.606 | -280.618 | 1 |
| 2017 | 33.987 | 0 | 0 | 342.484 | 417 | 79.299 | -262.768 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-19.83%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
3.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-19.83%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.35% | 39.66% | 0.31% | 44.6% | 0.17% | 1.55% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 51.04% | 47.21% | 2.23% | 45.61% | 1.17% | 2.45% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -19.83% | -14.45% | -0.08% | -24.93% | -0.05% | -0.26% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 199 Lei | 60.025 Lei | 152 Lei | 769 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.1
Viteza rotație stocuri
6.98
Durata medie încasare creanțe
12.13 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.1 | 1.11 | 0.98 | 1.18 | 0.66 | 0.56 | 0.44 | 0.66 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 6.98 | 2.55 | 1.2 | 1.76 | 1.09 | 0.56 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 12.13 zile | 4.48 zile | 2.06 zile | 5.02 zile | 0 zile | 0.86 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 64.413 Lei | 134.594 Lei | 87.268 Lei | 49.525 Lei | 35.857 Lei | 52.896 Lei | 33.987 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.25 | 0.21 | 0.32 | 0.31 | 0.23 | 0.21 | 0.22 | 0.23 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.14 | 0.04 | 0.11 | 0.12 | 0 | 0.21 | 0.22 | 0.23 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.52% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.48% |
©Firme.ro