Companie
Detalii identificare
Nume firmăCABINET EXPERT CARMENS SRL
Cod unic de înregistrare35296333 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000679396
EUIDROONRC.J2015000679396
Data înființării07.12.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaEchităţii nr. 33 A, Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
139.780
Profit (Lei)
74.375
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 139.780 | 74.375 | 6.198 | 13.118 | 6.668 | 69.899 | 63.449 | 0 |
| 2023 | 72.580 | 18.077 | 1.506 | 7.572 | 22.182 | 29.574 | 44.184 | 0 |
| 2022 | 61.630 | 18.353 | 1.529 | 4.202 | 28.089 | 42.220 | 66.107 | 0 |
| 2021 | 56.420 | 21.335 | 1.778 | 12.448 | 35.907 | 64.296 | 87.755 | 0 |
| 2020 | 52.570 | 13.887 | 1.157 | 26.265 | 45.982 | 75.703 | 95.420 | 0 |
| 2019 | 52.820 | 21.266 | 1.772 | 38.995 | 58.253 | 72.274 | 91.532 | 0 |
| 2018 | 53.640 | 34.669 | 2.889 | 50.456 | 67.578 | 90.145 | 107.267 | 0 |
| 2017 | 65.620 | 45.176 | 3.765 | 609 | 2.853 | 70.354 | 72.598 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
5.33
Viteza rotație active
1.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.21% | 24.91% | 29.78% | 37.81% | 26.42% | 40.26% | 64.63% | 68.84% |
| Marjă profit brut | 63.91% | 32.36% | 32.78% | 40.81% | 29.19% | 43.26% | 67.63% | 71.84% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 40.91% | 27.76% | 24.31% | 14.55% | 23.23% | 32.32% | 62.23% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
39.04 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.83 | 1.4 | 0.88 | 0.56 | 0.43 | 0.4 | 0.34 | 0.9 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 39.04 zile | 77.7 zile | 85.88 zile | 86.69 zile | 88.18 zile | 89.14 zile | 82 zile | 52.84 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
5.33
Lichiditate imediată
5.33
Pondere active imobilizate
8.71%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.33 | 3.91 | 10.05 | 5.17 | 2.88 | 1.85 | 1.79 | 115.52 |
| Lichiditate imediată | 5.33 | 3.91 | 10.05 | 5.17 | 2.88 | 1.85 | 1.79 | 115.52 |
| Pondere active imobilizate | 8.71% | 42.86% | 39.95% | 35.83% | 37.79% | 44.63% | 42.85% | 3.9% |
| Pondere active circulante | 91.29% | 57.14% | 60.05% | 64.17% | 62.21% | 55.37% | 57.15% | 96.1% |
©Firme.ro