Companie
Detalii identificare
Nume firmăCESTO 95 COM SRL
Cod unic de înregistrare RO 7344931 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1995000294395
EUIDROONRC.J1995000294395
Data înființării24.05.1995 - 30 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Stefan Cel Mare, Odobeşti, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
196.331
Profit (Lei)
-4.549
Număr angajați
2
Vechime
30 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 196.331 | -4.549 | -379 | 157.093 | 10.443 | 30.440 | -116.210 | 2 |
| 2023 | 164.952 | 7.171 | 598 | 120.906 | 18 | 9.227 | -111.661 | 2 |
| 2022 | 144.519 | 2.917 | 243 | 123.166 | 848 | 3.486 | -118.832 | 2 |
| 2021 | 102.452 | 0 | 0 | 129.900 | 4.915 | 3.236 | -121.749 | 2 |
| 2020 | 88.881 | 0 | 0 | 118.970 | 3.086 | 7.013 | -108.871 | 2 |
| 2019 | 118.264 | 0 | 0 | 109.234 | 5.035 | 5.348 | -98.851 | 2 |
| 2018 | 83.302 | 0 | 0 | 97.641 | 7.633 | 4.707 | -85.301 | 2 |
| 2017 | 84.602 | 0 | 0 | 67.229 | 3.423 | 3.494 | -60.312 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.91%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
4.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.91%
Profit net per salariat
-2.275 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.32% | 4.35% | 2.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0.83% | 5.35% | 3.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.91% | -6.42% | -2.45% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -2.275 Lei | 3.586 Lei | 1.459 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
4.8
Viteza rotație stocuri
26.18
Durata medie încasare creanțe
42.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.8 | 17.84 | 33.35 | 12.57 | 8.8 | 11.39 | 6.75 | 12.23 |
| Viteza rotație stocuri | 26.18 | 39.26 | 65.57 | 47.63 | 25.04 | 35.57 | 23.56 | 35.02 |
| Durata medie încasare creanțe | 42.16 zile | 1.19 zile | 2.04 zile | 3.01 zile | 7.01 zile | 3.35 zile | 3.82 zile | 1.79 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 98.166 Lei | 82.476 Lei | 72.260 Lei | 51.226 Lei | 44.441 Lei | 59.132 Lei | 41.651 Lei | 42.301 Lei |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
25.54%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.08 | 0.03 | 0.02 | 0.06 | 0.05 | 0.05 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 0.04 | 0.01 | 0.01 | 0.03 | 0.02 | 0.01 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 25.54% | 0.19% | 19.57% | 60.3% | 30.56% | 48.49% | 61.86% | 49.49% |
| Pondere active circulante | 74.46% | 99.81% | 80.43% | 39.7% | 69.44% | 51.51% | 38.14% | 50.51% |
©Firme.ro