Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSUMCOOP TIMIŞOARA SOCIETATE COOPERATIVĂ
Cod unic de înregistrare RO 2488197 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareC35/25/2005
EUIDROONRC.C35/25/2005
Data înființării11.12.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
Adresastr. Nera nr. 2, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
153.908
Profit (Lei)
3.292
Număr angajați
1
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153.908 | 3.292 | 274 | 30.650 | 281.905 | 45.186 | 296.441 | 1 |
| 2024 | 131.712 | -54.956 | -4.580 | 25.938 | 268.925 | 50.042 | 293.029 | 1 |
| 2023 | 120.056 | 3.803 | 317 | 27.499 | 263.649 | 111.835 | 347.985 | 1 |
| 2022 | 107.008 | 13.925 | 1.160 | 20.146 | 270.613 | 93.715 | 344.182 | 1 |
| 2021 | 88.985 | 1.522 | 127 | 19.745 | 253.020 | 96.982 | 330.257 | 1 |
| 2020 | 108.141 | 2.782 | 232 | 17.490 | 249.412 | 96.813 | 328.735 | 1 |
| 2019 | 153.274 | 874 | 73 | 23.965 | 245.439 | 104.478 | 325.952 | 2 |
| 2018 | 152.205 | 110 | 9 | 21.444 | 232.999 | 96.942 | 325.078 | 2 |
| 2017 | 118.863 | 105 | 9 | 21.776 | 227.026 | 106.603 | 324.968 | 2 |
| 2016 | 115.739 | 26.263 | 2.189 | 21.834 | 221.964 | 124.733 | 324.863 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
2.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.11%
Lichiditate curentă
1.47
Viteza rotație active
0.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
2.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.11%
Profit net per salariat
3.292 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 2.14% | -41.72% | 3.17% | 13.01% | 1.71% | 2.57% | 0.57% | 0.07% | 0.09% | 22.69% |
| Marjă profit brut | 3.12% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.11% | -18.75% | 1.09% | 4.05% | 0.46% | 0.85% | 0.27% | 0.03% | 0.03% | 8.08% |
| Profit net per salariat | 3.292 Lei | -54.956 Lei | 3.803 Lei | 13.925 Lei | 1.522 Lei | 2.782 Lei | 437 Lei | 55 Lei | 53 Lei | 13.132 Lei |
Viteza rotație active
0.47
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
60.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.47 | 0.41 | 0.32 | 0.29 | 0.25 | 0.31 | 0.44 | 0.46 | 0.36 | 0.33 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 60.92 zile | 59.07 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 153.908 Lei | 131.712 Lei | 120.056 Lei | 107.008 Lei | 88.985 Lei | 108.141 Lei | 76.637 Lei | 76.103 Lei | 59.432 Lei | 57.870 Lei |
Lichiditate curentă
1.47
Lichiditate imediată
1.47
Pondere active imobilizate
86.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.47 | 1.93 | 4.07 | 4.65 | 4.91 | 5.54 | 4.36 | 4.52 | 4.9 | 5.71 |
| Lichiditate imediată | 1.47 | 1.93 | 4.07 | 4.65 | 4.91 | 5.54 | 4.36 | 4.52 | 4.9 | 5.71 |
| Pondere active imobilizate | 86.19% | 84.31% | 70.22% | 74.28% | 72.29% | 72.04% | 70.14% | 70.62% | 68.05% | 64.02% |
| Pondere active circulante | 13.81% | 15.69% | 29.78% | 25.72% | 27.71% | 27.96% | 29.86% | 29.38% | 31.95% | 35.98% |
©Firme.ro