Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOPY BELL SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 6264621 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2758/1994
EUIDROONRC.J12/2758/1994
Data înființării12.10.1994 - 31 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
Adresastr. Piezisa nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
64.010
Profit (Lei)
-15.497
Număr angajați
1
Vechime
31 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64.010 | -15.497 | -1.291 | 291.637 | 17.898 | 14.849 | -258.242 | 1 |
| 2023 | 66.304 | 0 | 0 | 272.075 | 14.678 | 14.003 | -242.746 | 1 |
| 2022 | 75.573 | 0 | 0 | 251.980 | 15.780 | 13.082 | -222.470 | 1 |
| 2021 | 85.065 | 5.467 | 456 | 237.684 | 19.292 | 12.441 | -205.303 | 1 |
| 2020 | 71.429 | 0 | 0 | 248.497 | 17.534 | 22.097 | -208.218 | 2 |
| 2019 | 73.311 | -47.691 | -3.974 | 251.610 | 20.617 | 26.160 | -204.185 | 2 |
| 2018 | 122.484 | -44.267 | -3.689 | 209.943 | 15.642 | 37.159 | -156.494 | 2 |
| 2017 | 233.296 | -31.620 | -2.635 | 177.626 | 17.571 | 47.180 | -112.227 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-24.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6%
Lichiditate curentă
0.05
Viteza rotație active
1.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-24.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6%
Profit net per salariat
-15.497 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -24.21% | 0% | 0% | 6.43% | 0% | -65.05% | -36.14% | -13.55% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 6% | 0% | 0% | -2.66% | 0% | 23.36% | 28.29% | 28.18% |
| Profit net per salariat | -15.497 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 5.467 Lei | 0 Lei | -23.846 Lei | -22.134 Lei | -10.540 Lei |
Viteza rotație active
1.95
Viteza rotație stocuri
7.7
Durata medie încasare creanțe
38.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.95 | 2.31 | 2.62 | 2.68 | 1.8 | 1.57 | 2.32 | 3.6 |
| Viteza rotație stocuri | 7.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78.83 | 9.83 | 392.09 |
| Durata medie încasare creanțe | 38.73 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 64.83 zile | 36.59 zile | 46.77 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 64.010 Lei | 66.304 Lei | 75.573 Lei | 85.065 Lei | 35.715 Lei | 36.656 Lei | 61.242 Lei | 77.765 Lei |
Lichiditate curentă
0.05
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
54.66%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.05 | 0.05 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.1 | 0.18 | 0.27 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.05 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.1 | 0.12 | 0.26 |
| Pondere active imobilizate | 54.66% | 51.18% | 54.67% | 60.79% | 44.24% | 44.08% | 29.62% | 27.14% |
| Pondere active circulante | 45.34% | 48.82% | 45.33% | 39.21% | 55.76% | 55.92% | 70.38% | 72.86% |
©Firme.ro