Companie
Detalii identificare
Nume firmăCORDENTUM S.R.L.
Cod unic de înregistrare1118323 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1992000470084
EUIDROONRC.J1992000470084
Data înființării26.11.1992 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaB-Dul Unirii, Făgăraş, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
137.382
Profit (Lei)
-68.939
Număr angajați
2
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 137.382 | -68.939 | -5.745 | 127.859 | 79.841 | 27.433 | -20.585 | 2 |
| 2024 | 255.159 | 4.729 | 394 | 135.798 | 91.568 | 92.584 | 48.354 | 2 |
| 2023 | 155.823 | 288 | 24 | 101.369 | 20.155 | 124.550 | 43.336 | 0 |
| 2022 | 171.990 | 684 | 57 | 35.914 | 0 | 79.250 | 43.336 | 2 |
| 2021 | 176.671 | 28 | 2 | 40.226 | 2.129 | 80.749 | 42.652 | 0 |
| 2020 | 121.171 | 6.809 | 567 | 56.035 | 4.529 | 94.131 | 42.625 | 4 |
| 2019 | 141.860 | 35.840 | 2.987 | 19.375 | 6.929 | 48.261 | 35.815 | 4 |
| 2018 | 59.111 | 8.953 | 746 | 56.865 | 9.329 | 47.512 | -24 | 3 |
| 2017 | 45.153 | 8.578 | 715 | 59.122 | 11.729 | 38.416 | -8.977 | 2 |
| 2016 | 42.524 | 6.232 | 519 | 68.555 | 14.129 | 36.871 | -17.555 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-50.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.21
Viteza rotație active
1.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-50.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-34.470 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -50.18% | 1.85% | 0.18% | 0.4% | 0.02% | 5.62% | 25.26% | 15.15% | 19% | 14.66% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.76% | 1.24% | 1.4% | 1.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 9.78% | 0.66% | 1.58% | 0.07% | 15.97% | 100% | -37304.17% | -95.56% | -35.5% |
| Profit net per salariat | -34.470 Lei | 2.365 Lei | n/a | 342 Lei | n/a | 1.702 Lei | 8.960 Lei | 2.984 Lei | 4.289 Lei | 2.077 Lei |
Viteza rotație active
1.28
Viteza rotație stocuri
18.56
Durata medie încasare creanțe
35.83 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.28 | 1.39 | 1.08 | 2.17 | 2.13 | 1.23 | 2.57 | 1.04 | 0.9 | 0.83 |
| Viteza rotație stocuri | 18.56 | 5.68 | 1.87 | 4.69 | 4.35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 35.83 zile | 60.97 zile | 89.91 zile | 80.9 zile | 75.21 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.691 Lei | 127.580 Lei | n/a | 85.995 Lei | n/a | 30.293 Lei | 35.465 Lei | 19.704 Lei | 22.577 Lei | 14.175 Lei |
Lichiditate curentă
0.21
Lichiditate imediată
0.16
Pondere active imobilizate
74.43%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.21 | 0.68 | 1.23 | 2.21 | 2.01 | 1.68 | 2.49 | 0.84 | 0.65 | 0.54 |
| Lichiditate imediată | 0.16 | 0.35 | 0.41 | 1.19 | 1 | 1.68 | 2.49 | 0.84 | 0.65 | 0.54 |
| Pondere active imobilizate | 74.43% | 49.72% | 13.93% | 0% | 2.57% | 4.59% | 12.55% | 16.41% | 23.39% | 27.7% |
| Pondere active circulante | 25.57% | 50.28% | 86.07% | 100% | 97.43% | 95.41% | 87.45% | 83.59% | 76.61% | 72.3% |
©Firme.ro