Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAAL TOUR TRANSYLVANIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare16934656 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4090/2004
EUIDROONRC.J12/4090/2004
Data înființării12.11.2004 - 21 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaP-Ta Mihai Viteazu nr. 28, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
224.648
Profit (Lei)
148.675
Număr angajați
1
Vechime
21 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 224.648 | 148.675 | 12.390 | 28.378 | 12.086 | 357.779 | 341.487 | 1 |
| 2023 | 222.077 | 147.810 | 12.318 | 27.866 | 12.086 | 207.992 | 192.212 | 1 |
| 2022 | 209.225 | 170.162 | 14.180 | 33.426 | 12.086 | 191.742 | 170.402 | 0 |
| 2021 | 207.427 | 166.595 | 13.883 | 27.826 | 12.086 | 337.889 | 322.149 | 0 |
| 2020 | 188.334 | 155.314 | 12.943 | 82.965 | 12.086 | 226.433 | 155.554 | 0 |
| 2019 | 132.739 | 100.426 | 8.369 | 27.604 | 12.086 | 1.100.286 | 1.084.768 | 0 |
| 2018 | 138.427 | 104.598 | 8.717 | 23.445 | 12.086 | 995.700 | 984.341 | 1 |
| 2017 | 122.463 | 86.111 | 7.176 | 21.417 | 12.086 | 889.074 | 879.743 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.54%
Lichiditate curentă
12.61
Viteza rotație active
0.61
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
43.54%
Profit net per salariat
148.675 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.18% | 66.56% | 81.33% | 80.32% | 82.47% | 75.66% | 75.56% | 70.32% |
| Marjă profit brut | 67.03% | 67.41% | 83.82% | 82.96% | 85.47% | 78.66% | 78.56% | 73.32% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 43.54% | 76.9% | 99.86% | 51.71% | 99.85% | 9.26% | 10.63% | 9.79% |
| Profit net per salariat | 148.675 Lei | 147.810 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 104.598 Lei | 86.111 Lei |
Viteza rotație active
0.61
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
573.66 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.61 | 1.01 | 1.03 | 0.59 | 0.79 | 0.12 | 0.14 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 573.66 zile | 338.8 zile | 319.19 zile | 579.45 zile | 434.86 zile | 3021.92 zile | 2622.05 zile | 2648.73 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 224.648 Lei | 222.077 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 138.427 Lei | 122.463 Lei |
Lichiditate curentă
12.61
Lichiditate imediată
12.61
Pondere active imobilizate
3.27%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.61 | 7.46 | 5.74 | 12.14 | 2.73 | 39.86 | 42.47 | 41.51 |
| Lichiditate imediată | 12.61 | 7.46 | 5.74 | 12.14 | 2.73 | 39.86 | 42.47 | 41.51 |
| Pondere active imobilizate | 3.27% | 5.49% | 5.93% | 3.45% | 5.07% | 1.09% | 1.2% | 1.34% |
| Pondere active circulante | 96.73% | 94.51% | 94.07% | 96.55% | 94.93% | 98.91% | 98.8% | 98.66% |
©Firme.ro