Companie
Detalii identificare
Nume firmăEASYFIT SRL
Cod unic de înregistrare31944467 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013000810177
EUIDROONRC.J2013000810177
Data înființării01.07.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaGeorge Coşbuc nr. 21, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
198.485
Profit (Lei)
33.612
Număr angajați
2
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 198.485 | 33.612 | 2.801 | 30.929 | 0 | 4.326 | -26.603 | 2 |
| 2023 | 138.343 | 0 | 0 | 67.689 | 0 | 7.474 | -60.215 | 2 |
| 2022 | 122.038 | 0 | 0 | 66.517 | 0 | 11.585 | -54.932 | 2 |
| 2021 | 97.221 | 0 | 0 | 56.690 | 0 | 6.791 | -49.899 | 2 |
| 2020 | 79.906 | 0 | 0 | 38.258 | 0 | 2.497 | -35.761 | 2 |
| 2019 | 129.918 | 7.831 | 653 | 25.886 | 0 | 616 | -25.270 | 2 |
| 2018 | 132.195 | 14.524 | 1.210 | 33.311 | 0 | 209 | -33.102 | 2 |
| 2017 | 101.752 | 0 | 0 | 59.198 | 10.859 | 713 | -47.626 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-126.35%
Lichiditate curentă
0.14
Viteza rotație active
45.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-126.35%
Profit net per salariat
16.806 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.03% | 10.99% | 0% |
| Marjă profit brut | 17.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 7.03% | 11.98% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -126.35% | 0% | 0% | 0% | 0% | -30.99% | -43.88% | 0% |
| Profit net per salariat | 16.806 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.916 Lei | 7.262 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
45.88
Viteza rotație stocuri
73.54
Durata medie încasare creanțe
1.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 45.88 | 18.51 | 10.53 | 14.32 | 32 | 210.91 | 632.51 | 8.79 |
| Viteza rotație stocuri | 73.54 | 54.88 | 28.14 | 34.05 | 345.91 | 356.92 | 816.02 | 154.64 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.95 zile | 2.53 zile | 0 zile | 6.48 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 99.243 Lei | 69.172 Lei | 61.019 Lei | 48.611 Lei | 39.953 Lei | 64.959 Lei | 66.098 Lei | 50.876 Lei |
Lichiditate curentă
0.14
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.14 | 0.11 | 0.17 | 0.12 | 0.07 | 0.02 | 0.01 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.07 | 0.11 | 0.07 | 0.06 | 0.01 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 93.84% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 6.16% |
©Firme.ro