Companie
Detalii identificare
Nume firmăEURO EXPERT CONSULTING S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 21127296 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/457/2007
EUIDROONRC.J23/457/2007
Data înființării19.02.2007 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Celofibrei nr. 16, Bragadiru, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
93.987
Profit (Lei)
9.766
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 93.987 | 9.766 | 814 | 32.282 | 690.156 | 67.013 | 724.887 | 1 |
| 2023 | 343.899 | 242.309 | 20.192 | 35.876 | 708.733 | 150.960 | 823.817 | 1 |
| 2022 | 94.321 | 0 | 0 | 193.945 | 727.310 | 288.143 | 821.508 | 1 |
| 2021 | 1.224.500 | 1.120.559 | 93.380 | 398.085 | 742.113 | 804.069 | 1.148.097 | 0 |
| 2020 | 50.000 | 33.733 | 2.811 | 11.348 | 3.584 | 171.220 | 163.456 | 0 |
| 2019 | 288.024 | 228.552 | 19.046 | 7.148 | 0 | 236.300 | 229.152 | 0 |
| 2018 | 150.950 | 133.626 | 11.136 | 9.694 | 0 | 190.745 | 181.051 | 0 |
| 2017 | 136.248 | 102.922 | 8.577 | 3.667 | 0 | 116.355 | 112.688 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.35%
Lichiditate curentă
2.08
Viteza rotație active
0.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.35%
Profit net per salariat
9.766 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.39% | 70.46% | 0% | 91.51% | 67.47% | 79.35% | 88.52% | 75.54% |
| Marjă profit brut | 11.34% | 71.46% | 0% | 94.51% | 70.47% | 82.35% | 91.52% | 76.54% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.35% | 29.41% | 0% | 97.6% | 20.64% | 99.74% | 73.81% | 91.33% |
| Profit net per salariat | 9.766 Lei | 242.309 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
259.91 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.12 | 0.4 | 0.09 | 0.79 | 0.29 | 1.22 | 0.79 | 1.17 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 259.91 zile | 104.85 zile | 1103.72 zile | 239.45 zile | 0 zile | 15.04 zile | 2.3 zile | 106.91 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 93.987 Lei | 343.899 Lei | 94.321 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.08
Lichiditate imediată
2.08
Pondere active imobilizate
91.15%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.08 | 4.21 | 1.49 | 2.02 | 15.09 | 33.06 | 19.68 | 31.73 |
| Lichiditate imediată | 2.08 | 4.21 | 1.49 | 2.02 | 14.91 | 33.06 | 19.68 | 31.73 |
| Pondere active imobilizate | 91.15% | 82.44% | 71.62% | 48% | 2.05% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 8.85% | 17.56% | 28.38% | 52% | 97.95% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro