Companie
Detalii identificare
Nume firmăFACTORI GRUP 2025 S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 32046731 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2013000409395
EUIDROONRC.J2013000409395
Data înființării23.07.2013 - 12 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-6.294
Număr angajați
0
Vechime
12 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -6.294 | -525 | 307 | 0 | 11.743 | 11.436 | 0 |
| 2024 | 305.444 | 463.143 | 38.595 | 37.177 | 0 | 500.560 | 463.383 | 1 |
| 2023 | 1.787.115 | 1.314.153 | 109.513 | 291.333 | 2.739.932 | 1.104.569 | 3.553.168 | 2 |
| 2022 | 2.432.850 | 2.281.606 | 190.134 | 2.631.177 | 2.711.335 | 2.201.688 | 2.281.846 | 4 |
| 2021 | 299.257 | 145.168 | 12.097 | 65.423 | 103.164 | 107.667 | 145.408 | 3 |
| 2020 | 299.025 | 177.122 | 14.760 | 10.887 | 0 | 188.249 | 177.362 | 3 |
| 2019 | 299.922 | 208.715 | 17.393 | 1.573 | 0 | 204.690 | 203.117 | 3 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 5.577 | 0 | -21 | -5.598 | 0 |
| 2017 | 700.000 | 647.114 | 53.926 | 7.078 | 0 | 654.392 | 647.314 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-55.04%
Lichiditate curentă
38.25
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-55.04%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 151.63% | 73.53% | 93.78% | 48.51% | 59.23% | 69.59% | 0% | 92.44% |
| Marjă profit brut | 0% | 180.04% | 74.39% | 94.78% | 49.51% | 60.23% | 70.59% | 0% | 93.44% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -55.04% | 99.95% | 36.99% | 99.99% | 99.83% | 99.86% | 100% | 0% | 99.97% |
| Profit net per salariat | n/a | 463.143 Lei | 657.077 Lei | 570.402 Lei | 48.389 Lei | 59.041 Lei | 69.572 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.61 | 0.46 | 0.5 | 1.42 | 1.59 | 1.47 | 0 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 537.74 zile | 199.39 zile | 310.51 zile | 67.98 zile | 47.62 zile | 77.23 zile | 0 | 234.64 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 305.444 Lei | 893.558 Lei | 608.213 Lei | 99.752 Lei | 99.675 Lei | 99.974 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
38.25
Lichiditate imediată
38.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 38.25 | 13.46 | 3.79 | 0.84 | 1.65 | 17.29 | 130.13 | 0 | 92.45 |
| Lichiditate imediată | 38.25 | 13.46 | 3.79 | 0.84 | 1.65 | 17.29 | 130.13 | 0 | 92.45 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 71.27% | 55.19% | 48.93% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 28.73% | 44.81% | 51.07% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro