Companie
Detalii identificare
Nume firmăGREEN CLUB HOTELS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 13911666 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/5193/2001
EUIDROONRC.J40/5193/2001
Data înființării25.05.2001 - 24 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaP-Ta Mihail Kogălniceanu nr. 1, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
200.987
Profit (Lei)
60.368
Număr angajați
1
Vechime
24 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 200.987 | 60.368 | 5.031 | 131.274 | 120.734 | 72.170 | 61.630 | 1 |
| 2023 | 213.322 | 113.464 | 9.455 | 19.272 | 46.332 | 125.596 | 152.656 | 1 |
| 2022 | 283.536 | 208.192 | 17.349 | 34.478 | 2.734 | 187.826 | 156.082 | 1 |
| 2021 | 143.679 | 96.568 | 8.047 | 86.529 | 0 | 34.418 | -52.111 | 0 |
| 2020 | 69.486 | 2.515 | 210 | 192.403 | 0 | 43.724 | -148.679 | 0 |
| 2019 | 94.409 | 30.327 | 2.527 | 232.974 | 82 | 81.699 | -151.193 | 0 |
| 2018 | 5.978 | 442 | 37 | 215.209 | 8.356 | 25.333 | -181.520 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 242.189 | 11.229 | 48.998 | -181.962 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.95%
Lichiditate curentă
0.55
Viteza rotație active
1.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.95%
Profit net per salariat
60.368 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.04% | 53.19% | 73.43% | 67.21% | 3.62% | 32.12% | 7.39% | 0% |
| Marjă profit brut | 32.98% | 54.01% | 75.37% | 69.8% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.95% | 74.33% | 100% | -185.31% | -1.69% | -20.06% | -0.24% | 0% |
| Profit net per salariat | 60.368 Lei | 113.464 Lei | 208.192 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
128.75 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.04 | 1.24 | 1.49 | 4.17 | 1.59 | 1.15 | 0.18 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 128.75 zile | 29.68 zile | 169.16 zile | 62.82 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 200.987 Lei | 213.322 Lei | 283.536 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.55
Lichiditate imediată
0.55
Pondere active imobilizate
62.59%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.55 | 6.52 | 5.45 | 0.4 | 0.23 | 0.35 | 0.12 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 0.55 | 6.52 | 5.45 | 0.4 | 0.23 | 0.35 | 0.12 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 62.59% | 26.95% | 1.43% | 0% | 0% | 0.1% | 24.8% | 18.64% |
| Pondere active circulante | 37.41% | 73.05% | 98.57% | 100% | 100% | 99.9% | 75.2% | 81.36% |
©Firme.ro