Companie
Detalii identificare
Nume firmăGRIGART PROJECT MANAGEMENT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 44606859 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2021012349402
EUIDROONRC.J2021012349402
Data înființării19.07.2021 - 4 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaFicusului nr. 44A, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
336.560
Profit (Lei)
211.069
Număr angajați
1
Vechime
4 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 336.560 | 211.069 | 17.589 | 124.077 | 19.057 | 322.363 | 217.343 | 1 |
| 2023 | 44.223 | 6.075 | 506 | 9.345 | 2.517 | 13.103 | 6.275 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
62.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.11%
Lichiditate curentă
2.6
Viteza rotație active
0.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
62.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.11%
Profit net per salariat
211.069 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 62.71% | 13.74% |
| Marjă profit brut | 74.38% | 16.29% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.11% | 96.81% |
| Profit net per salariat | 211.069 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.99
Viteza rotație stocuri
326.44
Durata medie încasare creanțe
301.42 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.99 | 2.83 |
| Viteza rotație stocuri | 326.44 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 301.42 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 336.560 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.6
Lichiditate imediată
2.59
Pondere active imobilizate
5.58%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.6 | 1.4 |
| Lichiditate imediată | 2.59 | 1.4 |
| Pondere active imobilizate | 5.58% | 16.11% |
| Pondere active circulante | 94.42% | 83.89% |
©Firme.ro