Companie
Detalii identificare
Nume firmăHAPPY DENT ACTIV S.R.L.
Cod unic de înregistrare18508118 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/4789/2006
EUIDROONRC.J40/4789/2006
Data înființării22.03.2006 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
Adresastr. Baia De Arieş nr. 7, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
53.650
Profit (Lei)
-42.250
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 53.650 | -42.250 | -3.521 | 47.572 | 4.116 | 23.495 | -19.961 | 1 |
| 2024 | 83.430 | -20.741 | -1.728 | 23.409 | 5.190 | 40.508 | 22.289 | 1 |
| 2023 | 124.960 | 0 | 0 | 23.366 | 6.378 | 60.018 | 43.030 | 1 |
| 2022 | 127.360 | 10.822 | 902 | 7.487 | 8.819 | 171.488 | 172.820 | 1 |
| 2021 | 121.500 | 5.553 | 463 | 9.554 | 11.260 | 160.292 | 161.998 | 1 |
| 2020 | 76.690 | 3.177 | 265 | 9.199 | 0 | 164.445 | 155.246 | 1 |
| 2019 | 133.902 | 45.920 | 3.827 | 3.987 | 0 | 156.056 | 152.069 | 1 |
| 2018 | 97.873 | 30.506 | 2.542 | 10.258 | 0 | 116.407 | 106.149 | 1 |
| 2017 | 108.256 | 31.371 | 2.614 | 55.718 | 0 | 131.361 | 75.643 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-78.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.49
Viteza rotație active
1.94
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-78.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-42.250 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -78.75% | -24.86% | 0% | 8.5% | 4.57% | 4.14% | 34.29% | 31.17% | 28.98% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 9.24% | 4.68% | 5.07% | 35.29% | 32.17% | 28.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -93.05% | 0% | 6.26% | 3.43% | 2.05% | 30.2% | 28.74% | 41.47% |
| Profit net per salariat | -42.250 Lei | -20.741 Lei | 0 Lei | 10.822 Lei | 5.553 Lei | 3.177 Lei | 45.920 Lei | 30.506 Lei | 31.371 Lei |
Viteza rotație active
1.94
Viteza rotație stocuri
8.31
Durata medie încasare creanțe
68.54 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.94 | 1.83 | 1.88 | 0.71 | 0.71 | 0.47 | 0.86 | 0.84 | 0.82 |
| Viteza rotație stocuri | 8.31 | 12.92 | 23.19 | 32.54 | 35.06 | 28.33 | 49.47 | 56.51 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 68.54 zile | 43.44 zile | 21.74 zile | 18.04 zile | 12.59 zile | 1.96 zile | 0.55 zile | 26.73 zile | 3.62 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 53.650 Lei | 83.430 Lei | 124.960 Lei | 127.360 Lei | 121.500 Lei | 76.690 Lei | 133.902 Lei | 97.873 Lei | 108.256 Lei |
Lichiditate curentă
0.49
Lichiditate imediată
0.36
Pondere active imobilizate
14.91%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.49 | 1.73 | 2.57 | 22.9 | 16.78 | 17.88 | 39.14 | 11.35 | 2.36 |
| Lichiditate imediată | 0.36 | 1.45 | 2.34 | 22.38 | 16.41 | 17.58 | 38.46 | 11.18 | 2.36 |
| Pondere active imobilizate | 14.91% | 11.36% | 9.61% | 4.89% | 6.56% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 85.09% | 88.64% | 90.39% | 95.11% | 93.44% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro