Companie
Detalii identificare
Nume firmăHED TIME SRL
Cod unic de înregistrare30042849 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2012000944129
EUIDROONRC.J2012000944129
Data înființării05.04.2012 - 14 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaParis nr. 55, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
108.548
Profit (Lei)
-27.742
Număr angajați
3
Vechime
14 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 108.548 | -27.742 | -2.312 | 58.960 | 0 | 99.406 | 43.300 | 3 |
| 2023 | 292.493 | 96.528 | 8.044 | 60.046 | 50 | 186.691 | 126.695 | 3 |
| 2022 | 268.800 | 29.689 | 2.474 | 102.726 | 25 | 132.842 | 30.141 | 2 |
| 2021 | 295.489 | 114.003 | 9.500 | 52.236 | 25 | 317.663 | 265.452 | 3 |
| 2020 | 293.757 | 88.982 | 7.415 | 18.717 | 10.216 | 159.950 | 151.449 | 3 |
| 2019 | 269.804 | 11.182 | 932 | 57.123 | 10.667 | 108.923 | 62.467 | 4 |
| 2018 | 250.586 | 25.317 | 2.110 | 68.686 | 13.210 | 106.761 | 51.285 | 4 |
| 2017 | 198.109 | 4.609 | 384 | 98.333 | 23.481 | 100.820 | 25.968 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-25.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-64.07%
Lichiditate curentă
1.69
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-25.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-64.07%
Profit net per salariat
-9.247 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -25.56% | 33% | 11.05% | 38.58% | 30.29% | 4.14% | 10.1% | 2.33% |
| Marjă profit brut | 0% | 33.9% | 12.03% | 39.54% | 30.97% | 5.21% | 11.18% | 3.33% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -64.07% | 76.19% | 98.5% | 42.95% | 58.75% | 17.9% | 49.37% | 17.75% |
| Profit net per salariat | -9.247 Lei | 32.176 Lei | 14.845 Lei | 38.001 Lei | 29.661 Lei | 2.796 Lei | 6.329 Lei | 2.305 Lei |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
6.88
Durata medie încasare creanțe
189.46 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 1.57 | 2.02 | 0.93 | 1.73 | 2.26 | 2.09 | 1.59 |
| Viteza rotație stocuri | 6.88 | 70.11 | 384 | 3.65 | 3.6 | 3.43 | 2.63 | 2.19 |
| Durata medie încasare creanțe | 189.46 zile | 211.3 zile | 160.91 zile | 273.96 zile | 79.01 zile | 6.48 zile | 4.53 zile | 4.06 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 36.183 Lei | 97.498 Lei | 134.400 Lei | 98.496 Lei | 97.919 Lei | 67.451 Lei | 62.647 Lei | 99.055 Lei |
Lichiditate curentă
1.69
Lichiditate imediată
1.42
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.69 | 3.11 | 1.29 | 6.08 | 8.55 | 1.91 | 1.55 | 1.03 |
| Lichiditate imediată | 1.42 | 3.04 | 1.29 | 4.53 | 4.18 | 0.53 | 0.17 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.03% | 0.02% | 0.01% | 6% | 8.92% | 11.01% | 18.89% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.97% | 99.98% | 99.99% | 94% | 91.08% | 88.99% | 81.11% |
©Firme.ro