Companie
Detalii identificare
Nume firmăHYDRO EURO POOL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 25240734 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/148/2009
EUIDROONRC.J19/148/2009
Data înființării06.03.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4399
Această clasă include:
-activităţi de construcţii specializate într-un domeniu comun diferitelor tipuri de structuri, necesitând calificare sau echipament specializat: -construcţii de fundaţii, inclusiv fixarea pilonilor -lucrări de izolaţii împotriva igrasiei şi hidroizolaţii -îndepărtarea igrasiei din clădiri -forarea puţurilor de apă -înălţarea elementelor de structură din oţel fabricate de terţi -fasonarea oţelului -zidării din cărămidă şi piatră -înălţarea şi demontarea schelelor şi platformelor de lucru, excluzând închirierea de schele şi platforme de lucru -înălţarea coşurilor şi a cuptoarelor industriale -lucrări ce impun cerinţe speciale care necesită abilităţi de căţărare şi utilizarea de echipament special, de exemplu pentru lucrul la înălţime pe structuri înalte -lucrări subterane -construcţia piscinelor descoperite -curăţarea clădirilor la exterior cu abur, prin sablare şi metode similare -închirierea macaralelor şi echipamentelor de construcţii, de utilizare generală, cu operatori Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operatori,
7732
-activităţi de construcţii specializate într-un domeniu comun diferitelor tipuri de structuri, necesitând calificare sau echipament specializat: -construcţii de fundaţii, inclusiv fixarea pilonilor -lucrări de izolaţii împotriva igrasiei şi hidroizolaţii -îndepărtarea igrasiei din clădiri -forarea puţurilor de apă -înălţarea elementelor de structură din oţel fabricate de terţi -fasonarea oţelului -zidării din cărămidă şi piatră -înălţarea şi demontarea schelelor şi platformelor de lucru, excluzând închirierea de schele şi platforme de lucru -înălţarea coşurilor şi a cuptoarelor industriale -lucrări ce impun cerinţe speciale care necesită abilităţi de căţărare şi utilizarea de echipament special, de exemplu pentru lucrul la înălţime pe structuri înalte -lucrări subterane -construcţia piscinelor descoperite -curăţarea clădirilor la exterior cu abur, prin sablare şi metode similare -închirierea macaralelor şi echipamentelor de construcţii, de utilizare generală, cu operatori Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operatori,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateAlte lucrari speciale de constructii n.c.a.
Informații de contact
AdresaB-Dul Timişoarei nr. 42, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
908.931
Profit (Lei)
-137.585
Număr angajați
3
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 908.931 | -137.585 | -11.465 | 752.069 | 15.458 | 510.682 | -225.929 | 3 |
| 2024 | 788.365 | -423.875 | -35.323 | 704.476 | 39.512 | 576.101 | -88.863 | 4 |
| 2023 | 660.929 | 260.828 | 21.736 | 549.309 | 63.565 | 820.756 | 335.012 | 3 |
| 2022 | 484.065 | 6.479 | 540 | 952.204 | 87.619 | 938.768 | 74.183 | 2 |
| 2021 | 682.316 | 10.412 | 868 | 356.206 | 81.420 | 395.122 | 120.336 | 1 |
| 2020 | 305.953 | 0 | 0 | 13.927 | 6.948 | 116.903 | 109.924 | 1 |
| 2019 | 657.688 | 123.670 | 10.306 | 13.283 | 12.556 | 161.057 | 160.330 | 1 |
| 2018 | 410.553 | 0 | 0 | 143.741 | 18.093 | 162.308 | 36.660 | 1 |
| 2017 | 169.016 | 40.519 | 3.377 | 21.484 | 0 | 71.036 | 49.552 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.9%
Lichiditate curentă
0.68
Viteza rotație active
1.73
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
60.9%
Profit net per salariat
-45.862 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.14% | -53.77% | 39.46% | 1.34% | 1.53% | 0% | 18.8% | 0% | 23.97% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 40.24% | 2.18% | 2.51% | 0% | 19.73% | 0% | 24.97% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 60.9% | 100% | 77.86% | 8.73% | 8.65% | 0% | 77.13% | 0% | 81.77% |
| Profit net per salariat | -45.862 Lei | -105.969 Lei | 86.943 Lei | 3.240 Lei | 10.412 Lei | 0 Lei | 123.670 Lei | 0 Lei | 40.519 Lei |
Viteza rotație active
1.73
Viteza rotație stocuri
4.35
Durata medie încasare creanțe
117.13 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.73 | 1.28 | 0.75 | 0.47 | 1.43 | 2.47 | 3.79 | 2.28 | 2.38 |
| Viteza rotație stocuri | 4.35 | 3.37 | 1.04 | 0.86 | 2.89 | 5.95 | 23.16 | 8.42 | 3.77 |
| Durata medie încasare creanțe | 117.13 zile | 145.79 zile | 87.91 zile | 185.8 zile | 12.95 zile | 56.42 zile | 33.56 zile | 42.63 zile | 35.59 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 302.977 Lei | 197.091 Lei | 220.310 Lei | 242.033 Lei | 682.316 Lei | 305.953 Lei | 657.688 Lei | 410.553 Lei | 169.016 Lei |
Lichiditate curentă
0.68
Lichiditate imediată
0.4
Pondere active imobilizate
2.94%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.68 | 0.82 | 1.49 | 0.99 | 1.11 | 8.39 | 12.13 | 1.13 | 3.31 |
| Lichiditate imediată | 0.4 | 0.49 | 0.34 | 0.39 | 0.45 | 4.7 | 9.99 | 0.79 | 1.22 |
| Pondere active imobilizate | 2.94% | 6.42% | 7.19% | 8.54% | 17.09% | 5.61% | 7.23% | 10.03% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.06% | 93.58% | 92.81% | 91.46% | 82.91% | 94.39% | 92.77% | 89.97% | 100% |
©Firme.ro