Companie
Detalii identificare
Nume firmăINCOGNITO S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 12302320 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/207/1999
EUIDROONRC.J52/207/1999
Data înființării25.10.1999 - 26 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
Adresastr. Bucuresti, Giurgiu, Giurgiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
180.160
Profit (Lei)
64.324
Număr angajați
1
Vechime
26 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 180.160 | 64.324 | 5.360 | 20.839 | 1.175.187 | 79.986 | 1.234.334 | 1 |
| 2023 | 241.551 | 38.450 | 3.204 | 68.069 | 1.199.014 | 246.055 | 1.377.000 | 4 |
| 2022 | 444.092 | 145.856 | 12.155 | 171.360 | 1.260.626 | 265.732 | 1.354.998 | 2 |
| 2021 | 300.265 | 187.561 | 15.630 | 3.091 | 1.283.438 | 83.553 | 1.409.143 | 2 |
| 2020 | 357.601 | 139.753 | 11.646 | 28.353 | 1.165.335 | 171.997 | 1.351.582 | 2 |
| 2019 | 323.434 | 162.132 | 13.511 | 78.542 | 1.167.402 | 121.030 | 1.210.830 | 3 |
| 2018 | 33.066 | 151.261 | 12.605 | 143.888 | 1.126.902 | 61.502 | 1.049.558 | 1 |
| 2017 | 32.315 | 156.123 | 13.010 | 244.197 | 1.102.925 | 39.569 | 898.297 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
35.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.21%
Lichiditate curentă
3.84
Viteza rotație active
0.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
35.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5.21%
Profit net per salariat
64.324 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 35.7% | 15.92% | 32.84% | 62.47% | 39.08% | 50.13% | 457.45% | 483.13% |
| Marjă profit brut | 36.87% | 17.55% | 33.96% | 63.68% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 5.21% | 2.79% | 10.76% | 13.31% | 10.34% | 13.39% | 14.41% | 17.38% |
| Profit net per salariat | 64.324 Lei | 9.613 Lei | 72.928 Lei | 93.781 Lei | 69.877 Lei | 54.044 Lei | 151.261 Lei | 156.123 Lei |
Viteza rotație active
0.14
Viteza rotație stocuri
16.73
Durata medie încasare creanțe
104.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.14 | 0.17 | 0.29 | 0.22 | 0.27 | 0.25 | 0.03 | 0.03 |
| Viteza rotație stocuri | 16.73 | 22.44 | 12 | 13.1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 104.62 zile | 335.69 zile | 170.09 zile | 30.95 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 180.160 Lei | 60.388 Lei | 222.046 Lei | 150.133 Lei | 178.801 Lei | 107.811 Lei | 33.066 Lei | 32.315 Lei |
Lichiditate curentă
3.84
Lichiditate imediată
3.32
Pondere active imobilizate
93.63%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.84 | 3.61 | 1.55 | 27.03 | 6.07 | 1.54 | 0.43 | 0.16 |
| Lichiditate imediată | 3.32 | 3.46 | 1.33 | 19.61 | 6.07 | 1.54 | 0.43 | 0.16 |
| Pondere active imobilizate | 93.63% | 82.97% | 82.59% | 93.89% | 87.14% | 90.61% | 94.82% | 96.54% |
| Pondere active circulante | 6.37% | 17.03% | 17.41% | 6.11% | 12.86% | 9.39% | 5.18% | 3.46% |
©Firme.ro