Companie
Detalii identificare
Nume firmăIOANA ŞI MARADONA S.R.L.
Cod unic de înregistrare48972291 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023000563319
EUIDROONRC.J2023000563319
Data înființării19.10.2023 - 2 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaCetinei nr. 14J, Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
137.475
Profit (Lei)
-5.008
Număr angajați
2
Vechime
2 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 137.475 | -5.008 | -417 | 52.070 | 8.621 | 33.537 | -9.912 | 2 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 13.950 | 128 | 8.918 | -4.904 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-3.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.52%
Lichiditate curentă
0.64
Viteza rotație active
3.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-3.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
50.52%
Profit net per salariat
-2.504 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | -3.64% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 50.52% | 0% |
| Profit net per salariat | -2.504 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.26
Viteza rotație stocuri
5.07
Durata medie încasare creanțe
10.71 zile
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.26 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 5.07 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 10.71 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 68.738 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.64
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
20.45%
| Indicator | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.64 | 0.64 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.64 |
| Pondere active imobilizate | 20.45% | 1.41% |
| Pondere active circulante | 79.55% | 98.59% |
©Firme.ro