Companie
Detalii identificare
Nume firmăLUMISAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare18808611 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ08/1558/2006
EUIDROONRC.J08/1558/2006
Data înființării29.06.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Cvartal I.s.r,, Râşnov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
60.181
Profit (Lei)
5.856
Număr angajați
0
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60.181 | 5.856 | 488 | 73.825 | 0 | 15.870 | -57.311 | 0 |
| 2023 | 52.838 | 2.574 | 215 | 72.114 | 0 | 8.946 | -63.168 | 0 |
| 2022 | 34.006 | 707 | 59 | 69.343 | 0 | 3.601 | -65.742 | 0 |
| 2021 | 27.696 | 97 | 8 | 67.432 | 0 | 984 | -66.448 | 0 |
| 2020 | 30.931 | 30 | 3 | 69.338 | 0 | 2.589 | -66.545 | 0 |
| 2019 | 55.519 | 8.586 | 716 | 70.569 | 0 | 3.994 | -66.575 | 0 |
| 2018 | 57.296 | 0 | 0 | 83.848 | 0 | 8.687 | -75.161 | 1 |
| 2017 | 54.410 | 0 | 0 | 80.756 | 0 | 16.090 | -64.666 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.22%
Lichiditate curentă
0.21
Viteza rotație active
3.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.22%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.73% | 4.87% | 2.08% | 0.35% | 0.1% | 15.46% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 11.58% | 5.8% | 5.49% | 3.46% | 2.87% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -10.22% | -4.07% | -1.08% | -0.15% | -0.05% | -12.9% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
3.79
Viteza rotație stocuri
5.25
Durata medie încasare creanțe
2.85 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.79 | 5.91 | 9.44 | 28.15 | 11.95 | 13.9 | 6.6 | 3.38 |
| Viteza rotație stocuri | 5.25 | 10.7 | 11.44 | 35.6 | 18.46 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.85 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 57.296 Lei | 54.410 Lei |
Lichiditate curentă
0.21
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.21 | 0.12 | 0.05 | 0.01 | 0.04 | 0.06 | 0.1 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.06 | 0.01 | 0 | 0.01 | 0.06 | 0.1 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro