Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARION HIDRO-CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare23681530 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6390/2008
EUIDROONRC.J40/6390/2008
Data înființării09.04.2008 - 18 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4391
Această clasă include:
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii
Informații de contact
Adresastr. Slt. Ionescu Gheorghe nr. 1, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
22.000
Profit (Lei)
-38.323
Număr angajați
1
Vechime
18 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.000 | -38.323 | -3.194 | 90.298 | 0 | 708.593 | 618.295 | 1 |
| 2023 | 36.450 | 0 | 0 | 74.558 | 0 | 731.177 | 656.619 | 1 |
| 2022 | 68.599 | 16.160 | 1.347 | 60.653 | 0 | 744.315 | 683.662 | 1 |
| 2021 | 86.784 | 35.124 | 2.927 | 54.857 | 0 | 722.359 | 667.502 | 1 |
| 2020 | 31.725 | 0 | 0 | 45.716 | 0 | 678.095 | 632.379 | 1 |
| 2019 | 80.151 | 8.894 | 741 | 36.927 | 0 | 679.081 | 642.154 | 1 |
| 2018 | 87.073 | 10.199 | 850 | 26.312 | 41.277 | 618.295 | 633.260 | 1 |
| 2017 | 191.564 | 102.673 | 8.556 | 45.757 | 66.044 | 602.774 | 623.061 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-174.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.2%
Lichiditate curentă
7.85
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-174.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-6.2%
Profit net per salariat
-38.323 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -174.2% | 0% | 23.56% | 40.47% | 0% | 11.1% | 11.71% | 53.6% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 24.49% | 41.47% | 0% | 0% | 12.88% | 56.11% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -6.2% | 0% | 2.36% | 5.26% | 0% | 1.39% | 1.61% | 16.48% |
| Profit net per salariat | -38.323 Lei | 0 Lei | 16.160 Lei | 35.124 Lei | 0 Lei | 8.894 Lei | 10.199 Lei | 102.673 Lei |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 0.05 | 0.09 | 0.12 | 0.05 | 0.12 | 0.13 | 0.29 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 9.31 | 228.98 | 0 | 0 | 17.9 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0.83 zile | 0.37 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 22.000 Lei | 36.450 Lei | 68.599 Lei | 86.784 Lei | 31.725 Lei | 80.151 Lei | 87.073 Lei | 191.564 Lei |
Lichiditate curentă
7.85
Lichiditate imediată
7.85
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.85 | 9.81 | 12.27 | 13.17 | 14.83 | 18.39 | 23.5 | 13.17 |
| Lichiditate imediată | 7.85 | 9.81 | 12.15 | 13.16 | 14.83 | 18.39 | 23.31 | 13.17 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 6.26% | 9.87% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 93.74% | 90.13% |
©Firme.ro