Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARTA AGENT DE ASIGURARI S.R.L.
Cod unic de înregistrare25751160 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/1383/2009
EUIDROONRC.J35/1383/2009
Data înființării07.07.2009 - 16 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6622
Această clasă include:
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Informații de contact
Adresastr. Zorilor nr. 11, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
9.361
Profit (Lei)
-1.961
Număr angajați
0
Vechime
16 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.361 | -1.961 | -163 | 710 | 32.896 | 103.049 | 135.235 | 0 |
| 2023 | 11.037 | 0 | 0 | 710 | 19.262 | 118.644 | 137.196 | 0 |
| 2022 | 10.001 | 0 | 0 | 729 | 17.477 | 133.213 | 149.961 | 0 |
| 2021 | 13.113 | 5.712 | 476 | 7.117 | 13.875 | 149.914 | 156.672 | 0 |
| 2020 | 10.145 | 0 | 0 | 6.863 | 13.875 | 143.949 | 150.961 | 0 |
| 2019 | 10.625 | 6.498 | 542 | 5.566 | 13.875 | 143.768 | 152.077 | 0 |
| 2018 | 8.434 | 2.116 | 176 | 4.929 | 13.875 | 136.633 | 145.579 | 0 |
| 2017 | 6.383 | 2.101 | 175 | 4.932 | 13.875 | 134.519 | 143.462 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-20.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.45%
Lichiditate curentă
145.14
Viteza rotație active
0.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-20.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.45%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -20.95% | 0% | 0% | 43.56% | 0% | 61.16% | 25.09% | 32.92% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.45% | 0% | 0% | 3.65% | 0% | 4.27% | 1.45% | 1.46% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
7.26
Durata medie încasare creanțe
2154.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.07 | 0.08 | 0.07 | 0.08 | 0.06 | 0.07 | 0.06 | 0.04 |
| Viteza rotație stocuri | 7.26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2154.01 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
145.14
Lichiditate imediată
143.32
Pondere active imobilizate
24.2%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 145.14 | 167.1 | 182.73 | 21.06 | 20.97 | 25.83 | 27.72 | 27.27 |
| Lichiditate imediată | 143.32 | 167.1 | 182.73 | 21.06 | 20.97 | 25.83 | 27.72 | 27.27 |
| Pondere active imobilizate | 24.2% | 13.97% | 11.6% | 8.47% | 8.79% | 8.8% | 9.22% | 9.35% |
| Pondere active circulante | 75.8% | 86.03% | 88.4% | 91.53% | 91.21% | 91.2% | 90.78% | 90.65% |
©Firme.ro