Companie
Detalii identificare
Nume firmăMRV CONTABIL OFFICES S.R.L.
Cod unic de înregistrare50860630 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2024039616007
EUIDROONRC.J2024039616007
Data înființării12.11.2024 - 1 an
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaAurel Vlaicu nr. 4-6, Loc. Constanţa | Municipiul Constanţa, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
267.900
Profit (Lei)
63.859
Număr angajați
2
Vechime
1 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 267.900 | 63.859 | 5.322 | 11.778 | 0 | 108.907 | 97.129 | 2 |
| 2024 | 38.200 | 33.070 | 2.756 | 4.159 | 0 | 37.429 | 33.270 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.75%
Lichiditate curentă
9.25
Viteza rotație active
2.46
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.75%
Profit net per salariat
31.930 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.84% | 86.57% |
| Marjă profit brut | 24.84% | 87.57% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 65.75% | 99.4% |
| Profit net per salariat | 31.930 Lei | 33.070 Lei |
Viteza rotație active
2.46
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
103.6 zile
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.46 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 103.6 zile | 265.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 133.950 Lei | 38.200 Lei |
Lichiditate curentă
9.25
Lichiditate imediată
9.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.25 | 9 |
| Lichiditate imediată | 9.25 | 9 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% |
©Firme.ro