Companie
Detalii identificare
Nume firmăNEMO INTERNAŢIONAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 25231310 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2023004018138
EUIDROONRC.J2023004018138
Data înființării04.03.2009 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaOituz nr. 69, Mangalia, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
444.485
Profit (Lei)
120.244
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 444.485 | 120.244 | 10.020 | 35.473 | 4.479 | 150.136 | 119.142 | 1 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 1.302 | 0 | 200 | -1.102 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
4.23
Viteza rotație active
2.87
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
120.244 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.05% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 28.89% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 120.244 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.87
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.42 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.87 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.42 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 444.485 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.23
Lichiditate imediată
4.23
Pondere active imobilizate
2.9%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.23 | 0.15 | 0 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 4.23 | 0.15 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 2.9% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.1% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro