Companie
Detalii identificare
Nume firmăNIC MARGANI 2006 S.R.L.
Cod unic de înregistrare20137607 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ03/2281/2006
EUIDROONRC.J03/2281/2006
Data înființării21.12.2006 - 19 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaAleea Carpenului, Cart. Găvana, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
76.036
Profit (Lei)
5.840
Număr angajați
1
Vechime
19 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76.036 | 5.840 | 487 | 39.035 | 0 | 9.132 | -29.903 | 1 |
| 2023 | 74.509 | 0 | 0 | 44.247 | 0 | 8.504 | -35.743 | 1 |
| 2022 | 76.572 | 3.264 | 272 | 50.249 | 0 | 14.512 | -35.737 | 1 |
| 2021 | 94.480 | 31.418 | 2.618 | 70.510 | 2.108 | 29.401 | -39.001 | 1 |
| 2020 | 90.250 | 30.764 | 2.564 | 88.037 | 10.508 | 7.109 | -70.420 | 1 |
| 2019 | 108.638 | 4.174 | 348 | 128.124 | 26.198 | 742 | -101.184 | 1 |
| 2018 | 119.816 | 0 | 0 | 151.005 | 43.346 | 2.302 | -105.357 | 1 |
| 2017 | 76.576 | 1.150 | 96 | 172.301 | 60.494 | 6.651 | -92.156 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
7.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-19.53%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
8.33
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
7.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-19.53%
Profit net per salariat
5.840 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 7.68% | 0% | 4.26% | 33.25% | 34.09% | 3.84% | 0% | 1.5% |
| Marjă profit brut | 8.68% | 0.99% | 6.15% | 36.25% | 36.45% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -19.53% | 0% | -9.13% | -80.56% | -43.69% | -4.13% | 0% | -1.25% |
| Profit net per salariat | 5.840 Lei | 0 Lei | 3.264 Lei | 31.418 Lei | 30.764 Lei | 4.174 Lei | 0 Lei | 1.150 Lei |
Viteza rotație active
8.33
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.24 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.33 | 8.76 | 5.28 | 3 | 5.12 | 4.03 | 2.62 | 1.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.24 zile | 0.24 zile | 0.23 zile | 0.19 zile | 0.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 76.036 Lei | 74.509 Lei | 76.572 Lei | 94.480 Lei | 90.250 Lei | 108.638 Lei | 119.816 Lei | 76.576 Lei |
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.23 | 0.19 | 0.29 | 0.42 | 0.08 | 0.01 | 0.02 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 0.19 | 0.29 | 0.42 | 0.08 | 0.01 | 0.02 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 6.69% | 59.65% | 97.25% | 94.96% | 90.09% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 93.31% | 40.35% | 2.75% | 5.04% | 9.91% |
©Firme.ro