Companie
Detalii identificare
Nume firmăORAROM SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare18150213 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/19596/2005
EUIDROONRC.J40/19596/2005
Data înființării22.11.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9525
Această clasă include:
- repararea de ceasuri, orologii şi părţi componente ale acestora, cum sunt carcase de ceasuri din toate materialele; mecanisme, cronometre etc. -repararea bijuteriilor Această clasă exclude: -gravarea industrială a metalelor,
2561 -repararea de marcatoare de pontaj, compostoare pentru data şi oră, întrerupătoare orare şi a dispozitivelor similare pentru înregistrarea timpului,
3313
- repararea de ceasuri, orologii şi părţi componente ale acestora, cum sunt carcase de ceasuri din toate materialele; mecanisme, cronometre etc. -repararea bijuteriilor Această clasă exclude: -gravarea industrială a metalelor,
2561 -repararea de marcatoare de pontaj, compostoare pentru data şi oră, întrerupătoare orare şi a dispozitivelor similare pentru înregistrarea timpului,
3313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea ceasurilor si a bijuteriilor
Informații de contact
Adresastr. Nicolae Pascu nr. 6, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
225.978
Profit (Lei)
15.166
Număr angajați
3
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 225.978 | 15.166 | 1.264 | 14.623 | 1.661 | 13.667 | 851 | 3 |
| 2024 | 191.087 | 7.089 | 591 | 36.196 | 1.988 | 19.587 | -14.315 | 3 |
| 2023 | 189.566 | 5.100 | 425 | 42.783 | 2.315 | 18.924 | -21.079 | 3 |
| 2022 | 166.687 | 3.838 | 320 | 58.431 | 2.642 | 29.467 | -26.179 | 3 |
| 2021 | 147.888 | 0 | 0 | 47.528 | 2.969 | 14.238 | -30.021 | 3 |
| 2020 | 118.801 | 0 | 0 | 44.729 | 3.295 | 21.226 | -19.752 | 3 |
| 2019 | 141.886 | 0 | 0 | 43.375 | 3.622 | 25.456 | -14.297 | 3 |
| 2018 | 141.982 | 0 | 0 | 42.021 | 3.949 | 40.000 | 1.928 | 3 |
| 2017 | 135.410 | 11.303 | 942 | 39.985 | 4.353 | 51.905 | 16.273 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
14.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
5.055 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.71% | 3.71% | 2.69% | 2.3% | 0% | 0% | 0% | 0% | 8.35% |
| Marjă profit brut | 7.69% | 4.71% | 3.69% | 3.33% | 0% | 0% | 0% | 0% | 9.35% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -49.52% | -24.19% | -14.66% | 0% | 0% | 0% | 0% | 69.46% |
| Profit net per salariat | 5.055 Lei | 2.363 Lei | 1.700 Lei | 1.279 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 3.768 Lei |
Viteza rotație active
14.74
Viteza rotație stocuri
32.74
Durata medie încasare creanțe
0.53 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 14.74 | 8.86 | 8.93 | 5.19 | 8.59 | 4.84 | 4.88 | 3.23 | 2.41 |
| Viteza rotație stocuri | 32.74 | 51.77 | 46.99 | 32.45 | 59.01 | 20.27 | 20.86 | 6.05 | 4.92 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.53 zile | 0.45 zile | 0 zile | 0.04 zile | 0.32 zile | 0.07 zile | 0.06 zile | 8.84 zile | 13.97 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 75.326 Lei | 63.696 Lei | 63.189 Lei | 55.562 Lei | 49.296 Lei | 39.600 Lei | 47.295 Lei | 47.327 Lei | 45.137 Lei |
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
10.84%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.93 | 0.54 | 0.44 | 0.5 | 0.3 | 0.47 | 0.59 | 0.95 | 1.3 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.44 | 0.35 | 0.42 | 0.25 | 0.34 | 0.43 | 0.39 | 0.61 |
| Pondere active imobilizate | 10.84% | 9.21% | 10.9% | 8.23% | 17.25% | 13.44% | 12.46% | 8.99% | 7.74% |
| Pondere active circulante | 89.16% | 90.79% | 89.1% | 91.77% | 82.75% | 86.56% | 87.54% | 91.01% | 92.26% |
©Firme.ro