Companie
Detalii identificare
Nume firmăPADAS PROIECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare16207380 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/3525/2004
EUIDROONRC.J40/3525/2004
Data înființării05.03.2004 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaB-Dul Nicolae Grigorescu nr. 27, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
115.162
Profit (Lei)
39.842
Număr angajați
1
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 115.162 | 39.842 | 3.320 | 4.965 | 14.155 | 30.175 | 41.089 | 1 |
| 2024 | 155.641 | 79.087 | 6.591 | 4.619 | 22.552 | 62.354 | 80.287 | 1 |
| 2023 | 113.909 | 48.947 | 4.079 | 7.379 | 1.461 | 61.543 | 50.147 | 1 |
| 2022 | 156.660 | 133.803 | 11.150 | 137.984 | 2.204 | 142.458 | 1.200 | 1 |
| 2021 | 48.243 | 29.797 | 2.483 | 2.720 | 3.055 | 36.140 | 30.997 | 0 |
| 2020 | 32.190 | 37.245 | 3.104 | 38.891 | 1.103 | 44.466 | 1.200 | 0 |
| 2019 | 63.917 | 46.663 | 3.889 | 42 | 2.989 | 49.852 | 47.863 | 0 |
| 2018 | 127.434 | 70.554 | 5.880 | 53.010 | 5.802 | 53.309 | 1.200 | 2 |
| 2017 | 3.781 | 0 | 0 | 1.541 | 518 | 8.471 | 2.664 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
34.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.97%
Lichiditate curentă
6.08
Viteza rotație active
2.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
34.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
96.97%
Profit net per salariat
39.842 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 34.6% | 50.81% | 42.97% | 85.41% | 61.76% | 115.7% | 73.01% | 55.37% | 0% |
| Marjă profit brut | 35.6% | 51.81% | 43.97% | 88.41% | 64.76% | 119.22% | 76.01% | 56.36% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 96.97% | 98.51% | 97.61% | 100% | 96.13% | 100% | 97.49% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 39.842 Lei | 79.087 Lei | 48.947 Lei | 133.803 Lei | n/a | n/a | n/a | 35.277 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.6
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.17 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.6 | 1.83 | 1.81 | 1.08 | 1.23 | 0.71 | 1.21 | 2.16 | 0.42 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 47.23 | 243.26 | 115.97 | 6.22 | 89.39 | 82.96 | 8.01 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.17 zile | 4.57 zile | 37.06 zile | 197.38 zile | 150.7 zile | 299.27 zile | 119.76 zile | 15.05 zile | 735.6 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 115.162 Lei | 155.641 Lei | 113.909 Lei | 156.660 Lei | n/a | n/a | n/a | 63.717 Lei | 3.781 Lei |
Lichiditate curentă
6.08
Lichiditate imediată
6.08
Pondere active imobilizate
31.93%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.08 | 13.5 | 8.34 | 1.03 | 13.29 | 1.14 | 1186.95 | 1.01 | 5.5 |
| Lichiditate imediată | 6.08 | 13.5 | 8.01 | 1.03 | 13.13 | 1.01 | 1169.93 | 0.98 | 5.19 |
| Pondere active imobilizate | 31.93% | 26.56% | 2.32% | 1.52% | 7.79% | 2.42% | 5.66% | 9.82% | 5.76% |
| Pondere active circulante | 68.07% | 73.44% | 97.68% | 98.48% | 92.21% | 97.58% | 94.34% | 90.18% | 94.24% |
©Firme.ro