Companie
Detalii identificare
Nume firmăREKLAND S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 18149170 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/1073/2005
EUIDROONRC.J19/1073/2005
Data înființării22.11.2005 - 20 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaB-Dul Independenţei nr. 4, Odorheiu Secuiesc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
284.378
Profit (Lei)
59.108
Număr angajați
1
Vechime
20 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 284.378 | 59.108 | 4.926 | 51.567 | 21.787 | 227.573 | 197.793 | 1 |
| 2023 | 348.398 | 35.472 | 2.956 | 41.353 | 26.606 | 207.780 | 193.033 | 4 |
| 2022 | 374.330 | 52.886 | 4.407 | 51.108 | 38.423 | 181.117 | 168.432 | 4 |
| 2021 | 287.877 | 67.305 | 5.609 | 28.048 | 45.647 | 150.579 | 168.178 | 4 |
| 2020 | 263.905 | 66.282 | 5.524 | 23.161 | 52.871 | 146.163 | 175.873 | 4 |
| 2019 | 284.591 | 56.521 | 4.710 | 22.755 | 30.061 | 102.284 | 109.590 | 4 |
| 2018 | 262.356 | 0 | 0 | 98.878 | 44.178 | 107.769 | 53.069 | 5 |
| 2017 | 419.187 | 0 | 0 | 136.327 | 75.698 | 147.857 | 87.228 | 8 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.88%
Lichiditate curentă
4.41
Viteza rotație active
1.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.88%
Profit net per salariat
59.108 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.79% | 10.18% | 14.13% | 23.38% | 25.12% | 19.86% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 21.77% | 11.19% | 15.13% | 24.3% | 26.04% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.88% | 18.38% | 31.4% | 40.02% | 37.69% | 51.57% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 59.108 Lei | 8.868 Lei | 13.222 Lei | 16.826 Lei | 16.571 Lei | 14.130 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
141.27
Durata medie încasare creanțe
223.31 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.14 | 1.49 | 1.71 | 1.47 | 1.33 | 2.15 | 1.73 | 1.88 |
| Viteza rotație stocuri | 141.27 | 414.76 | 1521.67 | 0 | 65.66 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 223.31 zile | 81.51 zile | 86.49 zile | 90.95 zile | 87.32 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 284.378 Lei | 87.100 Lei | 93.583 Lei | 71.969 Lei | 65.976 Lei | 71.148 Lei | 52.471 Lei | 52.398 Lei |
Lichiditate curentă
4.41
Lichiditate imediată
4.37
Pondere active imobilizate
8.74%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.41 | 5.02 | 3.54 | 5.37 | 6.31 | 4.5 | 1.09 | 1.08 |
| Lichiditate imediată | 4.37 | 5 | 3.54 | 5.37 | 6.14 | 4.5 | 1.09 | 1.08 |
| Pondere active imobilizate | 8.74% | 11.35% | 17.5% | 23.26% | 26.56% | 22.71% | 29.07% | 33.86% |
| Pondere active circulante | 91.26% | 88.65% | 82.5% | 76.74% | 73.44% | 77.29% | 70.93% | 66.14% |
©Firme.ro