Companie
Detalii identificare
Nume firmăSOCIETATE DE CONTABILITATE CONT BK S.R.L.
Cod unic de înregistrare15080920 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/452/2002
EUIDROONRC.J19/452/2002
Data înființării11.12.2002 - 23 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
Adresastr. Delhegy nr. 1287, Ciumani, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
54.350
Profit (Lei)
12.937
Număr angajați
1
Vechime
23 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.350 | 12.937 | 1.078 | 2.313 | 0 | 15.901 | 13.588 | 1 |
| 2024 | 53.790 | 5.538 | 462 | 7.091 | 0 | 21.742 | 14.651 | 1 |
| 2023 | 38.160 | 5.151 | 429 | 3.603 | 0 | 22.716 | 19.113 | 1 |
| 2022 | 30.600 | 12.804 | 1.067 | 8.070 | 0 | 22.032 | 13.962 | 0 |
| 2021 | 26.650 | 12.620 | 1.052 | 277 | 0 | 27.434 | 27.157 | 1 |
| 2020 | 26.860 | 13.240 | 1.103 | 3.062 | 0 | 17.599 | 14.537 | 1 |
| 2019 | 24.920 | 15.452 | 1.288 | 609 | 0 | 16.906 | 16.297 | 0 |
| 2018 | 26.370 | 14.200 | 1.183 | 227 | 0 | 19.072 | 18.845 | 1 |
| 2017 | 27.980 | 12.343 | 1.029 | 1.184 | 0 | 15.830 | 14.646 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
23.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.21%
Lichiditate curentă
6.87
Viteza rotație active
3.42
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
23.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95.21%
Profit net per salariat
12.937 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 23.8% | 10.3% | 13.5% | 41.84% | 47.35% | 49.29% | 62.01% | 53.85% | 44.11% |
| Marjă profit brut | 27.69% | 11.8% | 15.53% | 44.84% | 49.36% | 51.72% | 64.94% | 56.84% | 47.11% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 95.21% | 37.8% | 26.95% | 91.71% | 46.47% | 91.08% | 94.81% | 75.35% | 84.28% |
| Profit net per salariat | 12.937 Lei | 5.538 Lei | 5.151 Lei | n/a | 12.620 Lei | 13.240 Lei | n/a | 14.200 Lei | 12.343 Lei |
Viteza rotație active
3.42
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
82.97 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.42 | 2.47 | 1.68 | 1.39 | 0.97 | 1.53 | 1.47 | 1.38 | 1.77 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 6.51 | 8.74 | 4.09 | 15.52 | 34.04 | 32.41 | 34.29 | 36.38 |
| Durata medie încasare creanțe | 82.97 zile | 86.66 zile | 132.66 zile | 153.69 zile | 269.54 zile | 160.57 zile | 171.66 zile | 167.21 zile | 85.76 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 54.350 Lei | 53.790 Lei | 38.160 Lei | n/a | 26.650 Lei | 26.860 Lei | n/a | 26.370 Lei | 27.980 Lei |
Lichiditate curentă
6.87
Lichiditate imediată
6.87
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.87 | 3.07 | 6.3 | 2.73 | 99.04 | 5.75 | 27.76 | 84.02 | 13.37 |
| Lichiditate imediată | 6.87 | 1.9 | 5.09 | 1.8 | 92.84 | 5.49 | 26.5 | 80.63 | 12.72 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro