Companie
Detalii identificare
Nume firmăSSG GROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare34001116 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015000187233
EUIDROONRC.J2015000187233
Data înființării22.01.2015 - 11 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8010
Această clasă include asigurarea unuia sau a mai multora din următoarele servicii: servicii de gardă şi patrulare, ridicarea şi livrarea banilor, încasărilor şi altor articole de valoare, cu personal şi echipament ce protejează proprietăţile pe durata tranzitului. Această clasă include:
-servicii ale maşinilor blindate -servicii ale gărzilor de corp -servicii de testări cu poligraful -servicii de luare a amprentelor -servicii de gardă Această clasă exclude: -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424
-servicii ale maşinilor blindate -servicii ale gărzilor de corp -servicii de testări cu poligraful -servicii de luare a amprentelor -servicii de gardă Această clasă exclude: -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de investigatii si protectie
Obiect activitateActivitati de protectie si garda
Informații de contact
AdresaPorumbacului nr. 3C, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
50.400
Profit (Lei)
-38.629
Număr angajați
2
Vechime
11 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 50.400 | -38.629 | -3.219 | 390.376 | 0 | 24.135 | -366.241 | 2 |
| 2023 | 38.417 | 0 | 0 | 343.040 | 0 | 15.428 | -327.612 | 2 |
| 2022 | 11.000 | 0 | 0 | 300.229 | 0 | 18.625 | -281.604 | 2 |
| 2021 | 66.700 | 0 | 0 | 266.442 | 0 | 46.655 | -219.787 | 2 |
| 2020 | 153.400 | 67.874 | 5.656 | 233.839 | 0 | 14.103 | -219.736 | 2 |
| 2019 | 8.232 | 0 | 0 | 298.840 | 0 | 11.230 | -287.610 | 4 |
| 2018 | 85.352 | 0 | 0 | 162.307 | 0 | 3.783 | -158.524 | 7 |
| 2017 | 204.605 | 9.221 | 768 | 108.853 | 19 | 64.763 | -44.071 | 8 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-76.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.55%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
2.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-76.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.55%
Profit net per salariat
-19.315 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -76.64% | 0% | 0% | 0% | 44.25% | 0% | 0% | 4.51% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0.93% | 45.05% | 0% | 0% | 5.51% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.55% | 0% | 0% | 0% | -30.89% | 0% | 0% | -20.92% |
| Profit net per salariat | -19.315 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 33.937 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.153 Lei |
Viteza rotație active
2.09
Viteza rotație stocuri
14.94
Durata medie încasare creanțe
136.53 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.09 | 2.49 | 0.59 | 1.43 | 10.88 | 0.73 | 22.56 | 3.16 |
| Viteza rotație stocuri | 14.94 | 11.39 | 3.26 | 19.77 | 45.47 | 2.44 | 33.35 | 81.55 |
| Durata medie încasare creanțe | 136.53 zile | 71.74 zile | 240.6 zile | 201.11 zile | 16.07 zile | 352.59 zile | 5.14 zile | 52.86 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 25.200 Lei | 19.209 Lei | 5.500 Lei | 33.350 Lei | 76.700 Lei | 2.058 Lei | 12.193 Lei | 25.576 Lei |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.04 | 0.06 | 0.18 | 0.06 | 0.04 | 0.02 | 0.59 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.04 | 0.05 | 0.16 | 0.05 | 0.03 | 0.01 | 0.57 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.03% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.97% |
©Firme.ro