Companie
Detalii identificare
Nume firmăSURYAM S.R.L.
Cod unic de înregistrare15674752 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/1002/2003
EUIDROONRC.J26/1002/2003
Data înființării18.08.2003 - 22 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6209
Această clasă include alte activităţi privind tehnologia informaţiei şi activităţi anexe care nu sunt clasificate în altă parte, cum ar fi: -servicii de recuperare a informaţiilor din calculatoare în caz de dezastru -instalarea calculatoarelor personale -servicii de instalare a software Această clasă exclude: -instalarea calculatoarelor de mare viteză şi capacitate de stocare (mainframe) şi a echipamentelor similare,
3320 -programe pentru calculator,
6201 -consultanţă privind calculatoarele,
6202 -activităţi de management a mijloacelor de calcul,
6203 -prelucrarea datelor şi administrarea paginilor web,
6311
3320 -programe pentru calculator,
6201 -consultanţă privind calculatoarele,
6202 -activităţi de management a mijloacelor de calcul,
6203 -prelucrarea datelor şi administrarea paginilor web,
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateAlte activitati de servicii privind tehnologia informatiei
Informații de contact
Adresastr. Postei nr. 14, Târgu Mureş, Mureş
Telefon
Social Media
Email
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
38.500
Profit (Lei)
25.638
Număr angajați
0
Vechime
22 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38.500 | 25.638 | 2.137 | 3.581 | 107.272 | 84.326 | 188.017 | 0 |
| 2023 | 168.462 | 117.071 | 9.756 | 12.579 | 111.665 | 63.014 | 162.378 | 1 |
| 2022 | 298.118 | 239.113 | 19.926 | 212.403 | 116.059 | 358.651 | 262.307 | 1 |
| 2021 | 240.630 | 490.196 | 40.850 | 50.356 | 120.452 | 778.509 | 848.605 | 1 |
| 2020 | 118.824 | 77.522 | 6.460 | 103.788 | 301.595 | 160.602 | 358.409 | 1 |
| 2019 | 288.871 | 261.991 | 21.833 | 161.929 | 306.037 | 136.779 | 280.887 | 1 |
| 2018 | 297.554 | 259.801 | 21.650 | 141.358 | 310.479 | 93.340 | 262.461 | 1 |
| 2017 | 161.366 | 0 | 0 | 451.968 | 315.205 | 139.423 | 2.660 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.64%
Lichiditate curentă
23.55
Viteza rotație active
0.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
13.64%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.59% | 69.49% | 80.21% | 203.71% | 65.24% | 90.69% | 87.31% | 0% |
| Marjă profit brut | 77.5% | 70.47% | 81.04% | 205.72% | 66.11% | 93.69% | 88.54% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 13.64% | 72.1% | 91.16% | 57.76% | 21.63% | 93.27% | 98.99% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 117.071 Lei | 239.113 Lei | 490.196 Lei | 77.522 Lei | 261.991 Lei | 259.801 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.2
Viteza rotație stocuri
0.61
Durata medie încasare creanțe
-1937.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.2 | 0.96 | 0.63 | 0.27 | 0.26 | 0.65 | 0.74 | 0.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0.61 | 2.68 | 4.74 | 3.83 | 1.88 | 5.37 | 6.62 | 2.71 |
| Durata medie încasare creanțe | -1937.16 zile | -442.86 zile | 265.87 zile | 49.75 zile | 59.19 zile | 12.65 zile | 25.06 zile | 40.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 168.462 Lei | 298.118 Lei | 240.630 Lei | 118.824 Lei | 288.871 Lei | 297.554 Lei | 161.366 Lei |
Lichiditate curentă
23.55
Lichiditate imediată
5.95
Pondere active imobilizate
55.99%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 23.55 | 5.01 | 1.69 | 15.46 | 1.55 | 0.84 | 0.66 | 0.31 |
| Lichiditate imediată | 5.95 | 0 | 1.39 | 14.21 | 0.94 | 0.51 | 0.34 | 0.18 |
| Pondere active imobilizate | 55.99% | 63.93% | 24.45% | 13.4% | 65.25% | 69.11% | 76.89% | 69.33% |
| Pondere active circulante | 44.01% | 36.07% | 75.55% | 86.6% | 34.75% | 30.89% | 23.11% | 30.67% |
©Firme.ro
