Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOTAL CONPREST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 24604608 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4145/2008
EUIDROONRC.J12/4145/2008
Data înființării15.10.2008 - 17 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4334
Această clasă include:
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
-lucrări de vopsitorie şi zugrăveli, interioare şi exterioare ale clădirilor -lucrări de vopsitorie şi zugrăveli pentru construcţii inginereşti sau lucrări de geniu civil -montarea de geamuri, oglinzi etc. Această clasă exclude: -instalarea ferestrelor,
4332
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de vopsitorie, zugraveli si montari de geamuri
Informații de contact
Adresastr. Negoiu nr. 8B, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
278.386
Profit (Lei)
-49.197
Număr angajați
1
Vechime
17 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 278.386 | -49.197 | -4.100 | 145.049 | 2.612 | 107.073 | -35.364 | 1 |
| 2023 | 222.355 | -52.509 | -4.376 | 92.439 | 3.817 | 102.455 | 13.833 | 1 |
| 2022 | 350.495 | 59.465 | 4.955 | 12.627 | 4.862 | 74.107 | 66.342 | 1 |
| 2021 | 298.044 | 8.553 | 713 | 15.527 | 5.906 | 16.448 | 6.877 | 1 |
| 2020 | 285.067 | 30.994 | 2.583 | 104.908 | 100.161 | 3.021 | -1.676 | 1 |
| 2019 | 226.593 | 706 | 59 | 41.145 | 0 | 8.425 | -32.670 | 1 |
| 2018 | 185.390 | 18.504 | 1.542 | 36.960 | 0 | 3.086 | -33.049 | 0 |
| 2017 | 200.940 | 0 | 0 | 53.381 | 0 | 1.828 | -51.553 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.74
Viteza rotație active
2.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-49.197 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.67% | -23.61% | 16.97% | 2.87% | 10.87% | 0.31% | 9.98% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 17.82% | 3.85% | 11.79% | 1.31% | 10.78% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -379.59% | 89.63% | 100% | -1849.28% | -2.16% | -55.99% | 0% |
| Profit net per salariat | -49.197 Lei | -52.509 Lei | 59.465 Lei | 8.553 Lei | 30.994 Lei | 706 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.54
Viteza rotație stocuri
4.05
Durata medie încasare creanțe
30.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.54 | 2.09 | 4.44 | 13.33 | 2.76 | 26.9 | 60.07 | 109.92 |
| Viteza rotație stocuri | 4.05 | 3.39 | 9.75 | 22.71 | 280.85 | 49.17 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 30.96 zile | 26.39 zile | 10.5 zile | 2.96 zile | 2.47 zile | 2.87 zile | 6.09 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 278.386 Lei | 222.355 Lei | 350.495 Lei | 298.044 Lei | 285.067 Lei | 226.593 Lei | n/a | 100.470 Lei |
Lichiditate curentă
0.74
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
2.38%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.74 | 1.11 | 5.87 | 1.06 | 0.03 | 0.2 | 0.08 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.4 | 3.02 | 0.21 | 0.02 | 0.09 | 0.08 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 2.38% | 3.59% | 6.16% | 26.42% | 97.07% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.62% | 96.41% | 93.84% | 73.58% | 2.93% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro