Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOTIMPEX S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 4075200 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ19/392/1992
EUIDROONRC.J19/392/1992
Data înființării08.06.1993 - 32 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1431
Această clasă include:
-fabricarea articolelor de galanterie, inclusiv şosete, ciorapi, ciorapi pantalon
-fabricarea articolelor de galanterie, inclusiv şosete, ciorapi, ciorapi pantalon
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea prin tricotare sau crosetare a ciorapilor si articolelor de galanterie
Informații de contact
Adresastr. Apor Peter nr. 17, Miercurea Ciuc, Harghita
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
10.045
Profit (Lei)
38
Număr angajați
0
Vechime
32 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.045 | 38 | 3 | 2.408 | 19.900 | 30.118 | 54.610 | 0 |
| 2024 | 10.130 | 63 | 5 | 12.412 | 19.900 | 36.334 | 54.572 | 0 |
| 2023 | 10.215 | 61 | 5 | 12.607 | 19.900 | 31.267 | 54.510 | 0 |
| 2022 | 4.199 | 120 | 10 | 12.719 | 19.900 | 28.091 | 54.449 | 0 |
| 2021 | 7.490 | 87 | 7 | 15.821 | 19.900 | 31.250 | 54.329 | 0 |
| 2020 | 8.888 | 96 | 8 | 21.063 | 19.900 | 32.905 | 54.242 | 0 |
| 2019 | 8.690 | 90 | 8 | 25.457 | 19.900 | 32.404 | 54.147 | 0 |
| 2018 | 5.298 | 44 | 4 | 25.355 | 19.900 | 27.409 | 54.056 | 0 |
| 2017 | 3.708 | 56 | 5 | 25.111 | 19.900 | 26.971 | 54.012 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.07%
Lichiditate curentă
12.51
Viteza rotație active
0.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0.07%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.38% | 0.62% | 0.6% | 2.86% | 1.16% | 1.08% | 1.04% | 0.83% | 1.51% |
| Marjă profit brut | 0.45% | 0.74% | 0.7% | 5.79% | 4.17% | 4.08% | 4.04% | 3.83% | 4.5% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0.07% | 0.12% | 0.11% | 0.22% | 0.16% | 0.18% | 0.17% | 0.08% | 0.1% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.2
Viteza rotație stocuri
0.66
Durata medie încasare creanțe
417.32 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.2 | 0.18 | 0.2 | 0.09 | 0.15 | 0.17 | 0.17 | 0.11 | 0.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0.66 | 0.66 | 0.66 | 0.23 | 0.41 | 0.48 | 0.46 | 0.28 | 0.19 |
| Durata medie încasare creanțe | 417.32 zile | 403.01 zile | 396.59 zile | 441.32 zile | 394.97 zile | 385.53 zile | 489.58 zile | 232.38 zile | 299.93 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
12.51
Lichiditate imediată
6.2
Pondere active imobilizate
39.79%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.51 | 2.93 | 2.48 | 2.21 | 1.98 | 1.56 | 1.27 | 1.08 | 1.07 |
| Lichiditate imediată | 6.2 | 1.7 | 1.26 | 0.77 | 0.81 | 0.68 | 0.53 | 0.33 | 0.3 |
| Pondere active imobilizate | 39.79% | 35.39% | 38.89% | 41.47% | 38.91% | 37.69% | 38.05% | 42.06% | 42.46% |
| Pondere active circulante | 60.21% | 64.61% | 61.11% | 58.53% | 61.09% | 62.31% | 61.95% | 57.94% | 57.54% |
©Firme.ro