Companie
Detalii identificare
Nume firmăVICTOR ŞI SABINA TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38674638 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ21/11/2018
EUIDROONRC.J21/11/2018
Data înființării11.01.2018 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 66, Dridu, Ialomiţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
356.253
Profit (Lei)
20.918
Număr angajați
2
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 356.253 | 20.918 | 1.743 | 8.887 | 0 | 100.778 | 91.891 | 2 |
| 2023 | 249.995 | 65.815 | 5.485 | 0 | 0 | 116.973 | 116.973 | 2 |
| 2022 | 355.286 | 39.140 | 3.262 | 6.966 | 1.750 | 95.514 | 90.298 | 2 |
| 2021 | 354.845 | 25.011 | 2.084 | 16.582 | 7.342 | 122.410 | 113.170 | 1 |
| 2020 | 415.598 | 37.082 | 3.090 | 90.776 | 51.688 | 134.138 | 95.051 | 2 |
| 2019 | 297.103 | 31.014 | 2.585 | 22.133 | 26.156 | 53.946 | 57.969 | 1 |
| 2018 | 284.735 | 26.655 | 2.221 | 28.606 | 12.862 | 42.699 | 26.955 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
5.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.76%
Lichiditate curentă
11.34
Viteza rotație active
3.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
5.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.76%
Profit net per salariat
10.459 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 5.87% | 26.33% | 11.02% | 7.05% | 8.92% | 10.44% | 9.36% |
| Marjă profit brut | 8.06% | 27.33% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.76% | 56.27% | 43.35% | 22.1% | 39.01% | 53.5% | 98.89% |
| Profit net per salariat | 10.459 Lei | 32.908 Lei | 19.570 Lei | 25.011 Lei | 18.541 Lei | 31.014 Lei | 26.655 Lei |
Viteza rotație active
3.54
Viteza rotație stocuri
32.63
Durata medie încasare creanțe
58.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.54 | 2.14 | 3.65 | 2.73 | 2.24 | 3.71 | 5.12 |
| Viteza rotație stocuri | 32.63 | 17.79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 58.7 zile | 87.46 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 178.127 Lei | 124.998 Lei | 177.643 Lei | 354.845 Lei | 207.799 Lei | 297.103 Lei | 284.735 Lei |
Lichiditate curentă
11.34
Lichiditate imediată
10.11
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 11.34 | 0 | 13.71 | 7.38 | 1.48 | 2.44 | 1.49 |
| Lichiditate imediată | 10.11 | 0 | 13.71 | 7.38 | 1.48 | 2.44 | 1.49 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 1.8% | 5.66% | 27.82% | 32.65% | 23.15% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 98.2% | 94.34% | 72.18% | 67.35% | 76.85% |
©Firme.ro